Produkty

najwyższej jakości

Korzystne

ceny

Szybka

wysyłka

Bezpieczne

zakupy

Posiadamy szeroki wybór dozowników i pojemników. Oferujemy dozowniki na mydło w płynie, dozowniki na mydło w pianie, dozowniki na płyny do dezynfekcji. Dostarczamy pojemniki na ręczniki, a także na papier toaletowy – zarówno w listkach, jak i w rolce. Mają różnorodne funkcjonalności, właściwości – można dobrać dozownik idealnie odpowiadający naszym potrzebom, jak i specyfice konkretnego miejsca. Ważną część oferty stanowią podajniki z systemem bezdotykowym, które zapewniają bardzo wysoki poziom higieny. W prezentowanej kategorii obecne są dozowniki serwetek w różnych rozmiarach i opcjach kolorystycznych, a także pojemniki na odświeżacze powietrza, przydatne akcesoria łazienkowe.

Dostarczamy dozowniki i pojemniki znanych marek oferujących sprzęt o wysokim stopniu niezawodności, który jest jednocześnie ciekawy wizualnie i wysoce funkcjonalny. Są to takie marki jak Papernet, Lucart Professional, Diversey. Warto zapoznać się z poszczególnymi liniami pojemników. Wybierając dozownik na mydło, ręcznik, papier, a także kosz na odpady z tej samej serii mamy pewność, że aranżacja będzie spójna i stylowa. Osoby, które cenią sobie rozwiązania przyjazne dla środowiska zapraszamy do zapoznania się z ekologiczną, innowacyjną linią Lucart EcoNatural.

Montaż dozowników jest bardzo prosty, nie zajmuje dużo czasu. W miarę możliwości zapewniamy bezpłatne wsparcie przy montażu klientom, którzy zakupią większą ilość pojemników. Jeśli pojawi się taka potrzeba przy zakupie pojedynczych sztuk dozowników wśród klientów z naszego regionu, również postaramy się pomóc. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w montażu dozowników (mamy na swoim koncie kilkadziesiąt zrealizowanych inwestycji). Dbamy o funkcjonalność rozwiązań, podpowiadamy gdzie umieścić poszczególne przedmioty, aby korzystanie z nich było maksymalnie wygodne. Posiadana wiedza i umiejętności praktyczne pozwalają nam optymalnie rozplanować poszczególne elementy wyposażenia wnętrz i fachowo dobrać produkty do konkretnego obiektu.

Pojemniki są trwałe i niezawodne, odporne na uszkodzenia mechaniczne. Służą klientom przez długie lata. Jeśli jednak Twój dozownik z jakiegoś powodu ulegnie awarii, a systematycznie kupujesz u nas papiery/preparaty do niego – skontaktuj się z nami. Z pewnością uda nam się wypracować optymalne rozwiązanie, bez konieczności ponoszenia przez Ciebie odczuwalnych kosztów zakupu nowego dozownika. Kładziemy duży nacisk na to, by doceniać stałych klientów i oferować im szeroko rozumiane wsparcie w zakresie użytkowania zakupionych produktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium