Produkty

najwyższej jakości

Korzystne

ceny

Szybka

wysyłka

Bezpieczne

zakupy

Linia Lucart EcoNatural zawiera dozowniki na ręczniki, dozowniki na papier toaletowy, dozowniki na mydło, a także przydatny kosz na odpady z pokrywą. Rozwiązania są estetyczne i funkcjonalne, a przede wszystkim ekologiczne. Do pojemników pasują certyfikowane papiery ekologiczne EcoNatural (innowacyjny system tworzony jest przez podajnik i odpowiedni papier).

Wybór rozwiązań z prezentowanej linii jest wyrazem troski o środowisko. Produkty powstają w wyniku przetworzenia kartonów po napojach. Tych kartonów, które w dużej ilości zalegają na wysypiskach śmieci, jeśli nie zostaną w odpowiedni sposób wykorzystane. Z włókien celulozowych powstają papiery toaletowe, ręczniki, serwetki o naturalnym, jasnobrązowym kolorze. Z aluminium oraz polietylenu tworzone są estetyczne dozowniki, które prezentujemy w tej kategorii. Włókna celulozowe oddzielane są od polietylenu oraz aluminium bez używania substancji szkodliwych dla środowiska. Surowce otrzymują „drugie życie”, ocalane jest wiele drzew, redukowana jest emisja CO2 do atmosfery.

Decydując się na linię Lucart EcoNatural troszczymy się o środowisko. Pokazujemy użytkownikom, iż nieobce nam są wartości ekologiczne. Wybór zrównoważonego rozwoju podkreśla odpowiedni sitodruk na pojemnikach. Otrzymać można również od firmy Lucart Professional certyfikat firmy przyjaznej środowisku.

Niekwestionowanym atutem dozowników jest ich estetyka. Minimalistyczny wygląd i czarne wykończenie pasuje do każdego wnętrza. Kolor pojemników nie jest jednolity, co wynika ze sposobu ich produkcji. Oryginalny kolor stanowi ciekawy element ozdobny. 

Linea Dominika Jakubczyk S.J. | Pogwizdów Nowy 662 k. Rzeszowa | 36-062 Zaczernie | tel/fax: 17 863 10 39 | tel.kom.: 536 906 717 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl