Produkty

najwyższej jakości

Korzystne

ceny

Szybka

wysyłka

Bezpieczne

zakupy

Linia hotelowa Dove i Lux to szeroki wybór rozwiązań z zakresu higieny rąk i ciała przeznaczonych do obiektów noclegowych. Są to środki dedykowane do higieny osobistej – żele pod prysznic i szampony do włosów, mydła do rąk. Preparaty znanych marek Dove oraz Lux nie tylko oczyszczają skórę czy włosy, ale też posiadają właściwości pielęgnacyjne, zapewniają odpowiedni poziom nawilżenia. Formuły preparatów są delikatne, a zarazem skuteczne. Prestiżowe kosmetyki znajdują szerokie zastosowanie w hotelach i należycie spełniają swoje zadania. Cieszą się uznaniem ze strony gości hotelowych.

W asortymencie posiadamy nie tylko profesjonalne kosmetyki do hoteli, ale też specjalne systemy dozowania przeznaczone do poszczególnych preparatów. Oferujemy estetyczne uchwyty na butelki, obudowy do uchwytów. Dostarczamy zestawy z linii hotelowej Soft Care Sensation, a także zestawy z linii Soft Care Select. Jeden i drugi system pochodzi od cenionego producenta Diversey, który tworzy niezawodne, przemyślane, a przy tym estetyczne rozwiązania z zakresu szeroko pojętego utrzymania czystości. Na zestaw składa się specjalny dozownik/uchwyt (montowany na ścianie) wraz z przeznaczonym do niego produktem marki Dove lub Lux.

Kosmetyki z linii Soft Care Sensation znajdują się w opakowaniach o pojemności 250 ml. Pasujący do nich uchwyt jest łatwy do zamontowania, ciekawy wizualnie. Zakupić można nie tylko uchwyt i przeznaczony do niego kosmetyk, ale też plastikową obudowę do uchwytu ze stylowym zdobieniem.

Produkty z linii Soft Care Select znajdują się w jednorazowych opakowaniach z pompką o pojemności 300 ml. Pasują do uchwytów na butelki Soft Care o pojemności 300 ml, które również posiadamy w asortymencie. Uchwyt wraz z przeznaczonym do niego kosmetykiem tworzy estetyczną, wygodną w użytkowaniu całość. Rozwiązanie łatwo jest utrzymać w czystości, a wymiana butelek odbywa się sprawnie i bezproblemowo.

Używanie kosmetyków w połączeniu z odpowiednimi uchwytami ma wiele zalet. Przede wszystkim ułatwia to korzystanie z produktów, zapewnia wysoki standard higieny. Preparaty nie są odkładane w przypadkowe miejsca, nie wylewają się. Uchwyty są montowane do ściany, co zapobiega ewentualnej kradzieży.

Rozwiązania z linii Soft Care Sensation i Soft Care Select prezentują się ciekawie i niebanalnie. Pasują do wystroju każdej łazienki i zdecydowanie ułatwiają dbanie o higienę osobistą w hotelach.

Soft Care Dove Cream Wash mydło do rąk 300 ml Soft Care Dove Cream Wash mydło do rąk 300 ml
Producent: Diversey
Cena: 18,94 zł (netto: 15,40 zł )
szt.
zobacz więcej
Soft Care Gentle 2in1 szampon i żel pod prysznic 300 ml Soft Care Gentle 2in1 szampon i żel pod prysznic 300 ml
Producent: Diversey
Cena: 13,16 zł (netto: 10,70 zł )
szt.
zobacz więcej
Uchwyt do butelek Soft Care o pojemności 300 ml Uchwyt do butelek Soft Care o pojemności 300 ml
Producent: Diversey
Cena: 22,76 zł (netto: 18,50 zł )
szt.
zobacz więcej
Soft Care Dove Cream Wash kremowe mydło do rąk 250 ml Soft Care Dove Cream Wash kremowe mydło do rąk 250 ml
Producent: Diversey
Cena: 17,84 zł (netto: 14,50 zł )
szt.
zobacz więcej
Soft Care Lux Hand Soap żelowe mydło do rąk 250 ml Soft Care Lux Hand Soap żelowe mydło do rąk 250 ml
Producent: Diversey
Cena: 17,84 zł (netto: 14,50 zł )
szt.
zobacz więcej

Linea Dominika Jakubczyk S.J. | Pogwizdów Nowy 662 k. Rzeszowa | 36-062 Zaczernie | tel/fax: 17 863 10 39 | tel.kom.: 536 906 717 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl