Produkty

najwyższej jakości

Korzystne

ceny

Szybka

wysyłka

Bezpłatna dostawa

od 300 zł

Bezpieczne

zakupy

Odroczone płatności

dla jednostek budżetowych

Oferujemy sprzęt, który umożliwia efektywne i szybkie oczyszczenie podłogi oraz perfekcyjne wykończenie mytej powierzchni. Prezentujemy różne typu urządzeń, spośród których wybrać można sprzęt o konkretnym przeznaczeniu. Szorowarki skutecznie usuwają zabrudzenia, zaś polerki zapewniają kompleksową pielęgnację podłogi. Posiadamy w ofercie również oryginalne akcesoria i części do poszczególnych urządzeń.

Funkcjonalny sprzęt do czyszczenia i pielęgnacji posadzek

Szorowarki (jednotarczowe maszyny szorujące) to urządzenia wielofunkcyjne. Świetnie sprawdzają się do czyszczenia okresowego i gruntownego posadzek, radzą sobie z intensywnymi zabrudzeniami. Mają szerokie zastosowanie, dzięki możliwości użycia określonych akcesoriów. Mogą być wykorzystane między innymi do szlifowania i krystalizacji posadzek kamiennych, froterowania płytek podłogowych na sucho, prania wykładzin na mokro przy wykorzystaniu miękkiej szczotki (szamponowanie), prania wykładzin suchą pianą przy wykorzystaniu pianownicy. Polerki natomiast nadają się do zwiększania połysku określonych powierzchni, utwardzania polimeru po jego położeniu.

Urządzenia marki Taski

Szorowarki i polerki marki Taski sprawdzają się zarówno na niewielkich, jak i na dużych powierzchniach. Przydają się między innymi w magazynach, sklepach, obiektach produkcyjnych i w innych mniejszych oraz większych firmach. Są zasilane kablem, co gwarantuje nieograniczony czas pracy urządzenia. Prowadzi się je płynnie i „lekko”. Szwajcarski producent maszyn czyszczących Taski w swoich urządzeniach wykorzystuje innowacyjne technologie, które zapewniają komfort użytkowania sprzętu i sprawiają, że jest on niezwykle funkcjonalny. Solidna konstrukcja urządzeń i bardzo wysoka jakość zastosowanych materiałów przekłada się na ich długą żywotność i niezawodność w różnych warunkach.

Firma Linea jest Autoryzowanym Dealerem urządzeń marki Taski. Zapewniamy kompleksowe wsparcie przy wyborze sprzętu, organizujemy także szkolenia dotyczące obsługi urządzeń.

Urządzenia marki Numatic

W Linea dostępne są również wszechstronne szorowarki marki Numatic. Jest to wysokiej jakości sprzęt, który sprawdzi się w wielu miejscach. Oferowane szorowarki Numatic posiadają mocny silnik, są wygodne w prowadzeniu i bezproblemowe w obsłudze. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szorowarek i polerek w naszym sklepie. W razie jakichkolwiek pytań - służymy pomocą. 

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium