Produkty

najwyższej jakości

Korzystne

ceny

Szybka

wysyłka

Bezpłatna dostawa

od 300 zł

Bezpieczne

zakupy

Odroczone płatności

dla jednostek budżetowych

Wózki i wiadra do sprzątania

W kategorii wózki i wiadra do sprzątania przedstawiamy szereg rozwiązań, które stosowane są do dokładnego i sprawnego oczyszczania powierzchni podłogowych. Sprzęt dedykowany jest do pomieszczeń dużych, średnich, jak i niewielkich. Małe wiadra wraz z mopami z powodzeniem mogą być użytkowane w domach, gabinetach, niedużych sklepach, biurach. Duże i rozbudowane zestawy sprzątające wraz z licznymi akcesoriami to idealne rozwiązanie do hoteli, szkół, placówek medycznych, handlowych, biurowców.

Kompleksowo wyposażone zestawy sprzątające znacznie ułatwiają utrzymywanie należytej higieny w obiektach. Przydadzą się zatem zdecydowanie w każdej profesjonalnej firmie sprzątającej. Wybór konkretnego modelu wózka porządkowego jest oczywiście uzależniony od potrzeb kupującego, jak i specyfiki obiektu, w którym sprzęt będzie użytkowany. Wiele zestawów wyposażonych jest zarówno w duże wiadra, jak i mniejsze wiaderka, kosz na śmieci, wysuwane półki, prasę do wyciskania mopa. Pozwala to sprzątać rozmaite placówki w sposób gruntowny.

Pojedynczy wózek na odpady 1x120L Splast TSO-0001 Pojedynczy wózek na odpady 1x120L Splast TSO-0001
Producent: Splast
Cena:

1 353,92 zł

Cena netto: 1 100,75 zł

szt.
zobacz więcej
Wózek do sprzątania dwuwiadrowy 2x25L z prasą Splast TS-0002 Wózek do sprzątania dwuwiadrowy 2x25L z prasą Splast TS-0002
Producent: Splast
Cena:

695,26 zł

Cena netto: 565,25 zł

szt.
zobacz więcej
Pojedynczy wózek na odpady z pokrywą 1x120L Splast TSO-0002 Pojedynczy wózek na odpady z pokrywą 1x120L Splast TSO-0002
Producent: Splast
Cena:

1 397,83 zł

Cena netto: 1 136,45 zł

szt.
zobacz więcej
Wózek do sprzątania dwuwiadrowy 2x25L z prasą Splast TS-0004 Wózek do sprzątania dwuwiadrowy 2x25L z prasą Splast TS-0004
Producent: Splast
Cena:

695,26 zł

Cena netto: 565,25 zł

szt.
zobacz więcej
Pojedynczy wózek na odpady z workiem osłonowym 1x120L Splast TSO-0003 Pojedynczy wózek na odpady z workiem osłonowym 1x120L Splast TSO-0003
Producent: Splast
Cena:

1 485,66 zł

Cena netto: 1 207,85 zł

szt.
zobacz więcej
Podwójny wózek na odpady 2x120L Splast TSO-0005 Podwójny wózek na odpady 2x120L Splast TSO-0005
Producent: Splast
Cena:

2 393,15 zł

Cena netto: 1 945,65 zł

szt.
zobacz więcej
Podwójny wózek na odpady z pokrywami 2x120L Splast TSO-0006 Podwójny wózek na odpady z pokrywami 2x120L Splast TSO-0006
Producent: Splast
Cena:

2 510,25 zł

Cena netto: 2 040,85 zł

szt.
zobacz więcej
Podwójny wózek na odpady z workami osłonowymi 2x120L Splast TSO-0007 Podwójny wózek na odpady z workami osłonowymi 2x120L Splast TSO-0007
Producent: Splast
Cena:

2 685,89 zł

Cena netto: 2 183,65 zł

szt.
zobacz więcej

Ergonomiczne i funkcjonalne wózki do sprzątania

Odpowiednio dobrane wózki do sprzątania zdecydowanie ułatwiają utrzymanie czystości na wielu powierzchniach. W zależności od potrzeb zdecydować można się na niewielki wózek jednowiadrowy, wózek dwuwiadrowy do sprzątania czy bogato wyposażony zestaw sprzątający. Zakupić można wózek serwisowy, wózek do mycia i dezynfekcji czy też wózek na odpady. Wózki z zabudową zapewniają dyskrecję podczas wykonywania czynności porządkowych, zabezpieczają przy tym przewożone przedmioty przed przypadkowym wypadnięciem. W ofercie firmy Linea znajduje się szeroki wybór użytecznych wózków i wiader do sprzątania, a także wiele innych rozwiązań, które są wysoce przydatne w zakresie utrzymania czystości i higieny w różnych obiektach.

Produkty pochodzące od znanych i cenionych marek

W asortymencie naszego sklepu znajdują się bardzo dobre jakościowo wiadra i wózki do sprzątania marki Splast, Vileda Professional oraz Numatic.

Firma Splast powstała w 1989 roku, jest to polski (i europejski zarazem) producent profesjonalnego sprzętu sprzątającego, spełniającego wygórowane wymagania jakościowe. Splast produkuje także na szeroką skalę dla wielu innych branż – motoryzacyjnej, AGD, meblarskiej, kosmetycznej, elektronicznej. Ten innowacyjny zakład przetwórstwa tworzyw sztucznych z siedzibą w Krośnie (w województwie podkarpackim) posiada nowoczesny park maszynowy, stosuje postępowe, a zarazem sprawdzone technologie. Zestawy sprzątające firmy Splast są skonstruowane w sposób przemyślany i wykazują wysoką trwałość oraz niezawodność nawet przy bardzo intensywnej eksploatacji. Sprzęt jest solidny, ergonomiczny i użyteczny, a przy tym atrakcyjny pod kątem wizualnym. Firma posiada zarówno małe zestawy porządkowe, jak i duże zestawy sprzątające, wózki serwisowe, wózki na odpady, wózki hotelowe. Każdy element zestawu jest perfekcyjnie dopasowany, pełni należycie swoje funkcje. Obsługa sprzętu Splast jest prosta i intuicyjna.

Vileda Professional to firma obecna na rynku od kilkudziesięciu lat, z siedzibą główną w Niemczech. Dostarcza profesjonalne rozwiązania do utrzymywania czystości na małych i dużych powierzchniach – między innymi wózki serwisowe, kosze do zbierania i segregowania odpadów, wytrzymałe wiadra. Firma kładzie duży nacisk na skuteczność i bezpieczeństwo oferowanych rozwiązań, nie zapominając przy tym o takich aspektach jak trwałość i niezawodność. Dba o to, aby dostarczać dobry jakościowo sprzęt o odpowiedniej funkcjonalności, koncentruje się też na optymalizacji procesu sprzątania i zapewnieniu wygodnego użytkowania poszczególnych zestawów.

Numatic to brytyjska marka oferująca wysokiej jakości sprzęt do sprzątania. W naszym sklepie dostępne są nie tylko wygodne w użytkowaniu i solidne wózki, ale także szorowarki, odkurzacze i części zamienne Numatic.

W razie pytań dotyczących sprzętu, omawianych marek czy też konkretnych funkcjonalności zestawów serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium