Produkty

najwyższej jakości

Korzystne

ceny

Szybka

wysyłka

Bezpieczne

zakupy

Odroczone płatności

dla jednostek budżetowych

Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi zestawami do dezynfekcji, dostępnymi w bardzo korzystnych cenach. Są to praktyczne podajniki oraz pasujące do nich preparaty. W prezentowanej kategorii znajdują się również wolnostojące stacje dezynfekcyjne (stojak + dozownik + tacka zabezpieczająca przed kapaniem + specjalistyczny preparat).

Zestawy i wolnostojące stacje dezynfekcyjne

Zestawy do dezynfekcji rąk, które sprawdzą się w wielu miejscach

Prezentowane rozwiązania doskonale sprawdzają się w miejscach, w których zapewnić należy odpowiedni poziom higieny, a także możliwość wygodnego użytkowania preparatu do dezynfekcji. Zestawy oraz kompleksowo wyposażone stacje do dezynfekcji rąk dostępne są w różnych opcjach kolorystycznych, do wyboru.

Produkty cenionej marki Diversey

Istotną część naszej oferty stanowią sprawdzone rozwiązania marki Diversey. W poszczególnych zestawach znajdują się podajniki z preparatami do dezynfekcji rąk na bazie alkoholu, a także dozowniki z preparatami do dezynfekcji rąk bez zawartości alkoholu w składzie. Posiadamy zestawy z dozownikami automatycznymi, dozownikami manualnymi, a także dozownikami łokciowymi. 

Oferowane przez nas rozwiązania są wygodne w użytkowaniu, a przy tym solidne i trwałe. Preparaty do dezynfekcji rąk znajdujące się w zestawach wystarczają na długi czas, są nie tylko skuteczne, ale też wydajne.  

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Warszawska 139 | 35-205 Rzeszów | tel/fax: 17 863 10 39 | tel.kom.: 536 906 717 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium