Kilka słów o wyborze odpowiedniego wózka hotelowego
Wózek hotelowy Splast TSH-0007

Wózki hotelowe zdecydowanie ułatwiają i usprawniają obsługę obiektów hotelowych. Są pomocne w zakresie utrzymania należytego porządku na terenie hotelu. Pozwalają na łatwe i wygodne przewożenie bielizny, pościeli, ręczników, akcesoriów niezbędnych w hotelu. Mogą być wyposażone między innymi w worek na bieliznę, worek na odpady, kuwety, wysuwane półki, szuflady. Niektóre modele posiadają również zabudowę. Dzięki zabudowie zawartość półek nie jest widoczna, wózki nie zwracają uwagi gości.

 

Jaki wózek hotelowy wybrać?

Z pewnością dobry jakościowo, estetyczny, wygodny w użytkowaniu. Rozmiar wózka, jak i jego funkcjonalności warto wybrać biorąc pod uwagę specyfikę obiektu. W dużych hotelach mogą przydać się modele rozbudowane, natomiast w małych placówkach wystarczające mogą okazać się modele znacznie skromniejsze. Istotne jest to gdzie i z jaką częstotliwością przedmiot będzie używany.

W naszym sklepie oferowane są bardzo dobre jakościowo wózki hotelowe marki Splast. Dostępnych jest wiele modeli wózków, można zdecydować się na rozwiązanie odpowiednie do potrzeb i specyfiki konkretnego obiektu hotelowego.

 

Dlaczego wózki hotelowe marki Splast? Co wyróżnia omawiany sprzęt dedykowany do hoteli?

 

  • Świetna jakość

Wózki hotelowe marki Splast wykonane są z wytrzymałych, solidnych komponentów. Wózki są trwałe, wykazują wysoki stopień niezawodności nawet przy intensywnej eksploatacji. Sprzęt wykonany został z dbałością o detale, co przekłada się na komfort użytkowania wózków i ich żywotność.

 

  • Bardzo wygodne prowadzenie

Wózki Splast są wyjątkowo wygodne w prowadzeniu. Manewrowanie wózkami jest bezproblemowe. Na kołach zastosowano przydatne odbojniki, które zabezpieczają ściany czy meble przed przypadkowym uszkodzeniem, zarysowaniem.

 

  • Estetyczny wygląd

Wózki hotelowe Splast prezentują się bardzo ciekawie, niebanalnie. Zastosowano ciekawą kolorystykę, atrakcyjne wizualnie elementy. Niektóre modele posiadają elegancką zabudowę, która zapewnia dyskrecję sprzątania. 

 

  • Szeroka oferta wózków

Potrzeby hoteli są zróżnicowane. Obiekty różnią się między sobą – wielkością, specyfiką. Wśród wózków hotelowych Splast odszukać można zarówno modele bogato wyposażone, jak i posiadające podstawowe funkcjonalności. Każdy może zatem wybrać taki wózek, jaki w konkretnej sytuacji sprawdzi się optymalnie.

 

Masz pytania odnośnie wózków hotelowych marki Splast? Chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych w naszym sklepie modeli? Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Dominika Jakubczyk S.J. | Pogwizdów Nowy 662 k. Rzeszowa | 36-062 Zaczernie | tel/fax: 17 863 10 39 | tel.kom.: 536 906 717 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium