Promocja dotycząca dozowników manualnych i łokciowych IntelliCare
Dozownik manualny IntelliCare marki Diversey

Dozowniki manualne i łokciowe IntelliCare marki Diversey dostępne są w naszym sklepie w promocyjnej, bardzo korzystnej cenie.

W promocyjnej cenie zakupić można aktualnie: dozownik manualny IntelliCare w kolorze czarnym, dozownik manualny IntelliCare w kolorze białym, dozownik łokciowy IntelliCare w kolorze czarnym, a także dozownik łokciowy IntelliCare w kolorze białym. Sprawdź szczegóły oferty i zapoznaj się z opisem poszczególnych produktów w naszym sklepie. 

 

Czym wyróżniają się podajniki?

  • pasują do nich jednorazowe, bardzo higieniczne oraz wydajne wkłady IntelliCare. Rozwiązanie świetnie sprawdza się tam, gdzie należy zapewnić wysoki poziom higieny.
  • mogą dozować preparat dezynfekujący, mydło w płynie, mydło w pianie, a nawet krem do rąk. Mają szerokie zastosowanie.
  • mamy możliwość wyboru wielkości dozowanych porcji preparatu: 0,4 ml lub 1 ml
  • zamykanie na klucz chroni przed przypadkowym otworzeniem pojemnika
  • solidna konstrukcja, trwała obudowa
  • bardzo wygodne użytkowanie
  • estetyczny wygląd, który pasuje do każdego niemal wnętrza.

 

Jak uruchamia się podajniki?

Dozownik manualny obsługiwany jest za pomocą wygodnego przycisku, natomiast dozownik łokciowy obsługiwany jest za pomocą specjalnego ramienia. W przypadku dozownika łokciowego dłonie użytkownika nie mają kontaktu z pojemnikiem.

 

Gdzie sprawdzą się dozowniki IntelliCare marki Diversey?

Przedmiot sprawdzi się w wielu miejscach, w których należy zapewnić możliwość wygodnego, a zarazem higienicznego stosowania konkretnego produktu. Może być użytkowany między innymi w obiektach hotelowych, salonach SPA, biurowcach, obiektach edukacyjnych i wielu innych miejscach.

 

Jakie wkłady pasują do omawianego rozwiązania?

Do dozownika IntelliCare przeznaczone są specjalne wkłady IntelliCare marki Diversey. Są higieniczne, wydaje i wygodne w użytkowaniu. Wybór preparatów jest bardzo szeroki – są to między innymi preparaty do dezynfekcji rąk bez alkoholu (np. Sure Instant Hand Sanitizer IntelliCare), preparaty do dezynfekcji rąk z zawartością alkoholu w składzie (np. Soft Care Des E IntelliCare), mydła do mycia rąk (np. Soft Care All Purpose Foam IntelliCare).

 

Jaka jest wydajność wkładów?

Wydajność wkładów zależy od tego, jaką wielkości dozowanych porcji preparatu wybierzemy. Mamy do wyboru: 0,4 ml lub 1 ml. W zależności od tego, który wariant wybierzemy uzyskujemy 3250 lub 1300 porcji preparatu z jednej saszetki. Wydajność wkładów jest zdecydowanie zadowalająca. Co ważne – saszetka z preparatem opróżniana jest do końca, zatem produkt nie jest marnowany.

 

Promocja dotycząca omawianych dozowników IntelliCare jest ograniczona czasowo.

 

Masz pytania dotyczące dozowników IntelliCare marki Diversey? Zapraszamy do kontaktu

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Dominika Jakubczyk S.J. | Pogwizdów Nowy 662 k. Rzeszowa | 36-062 Zaczernie | tel/fax: 17 863 10 39 | tel.kom.: 536 906 717 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl