Ciekawe rozwiązania z linii Papernet Defend Tech
Papernet Defend Tech

Papernet Defend Tech – wsparcie w utrzymaniu należytego poziomu higieny

Linia Papernet Defend Tech zawiera liczne rozwiązania, które pomagają dbać o codzienną higienę osobistą, a także o idealną czystość w pomieszczeniach. Są to papiery higieniczne, środki do dezynfekcji rąk, preparaty do czyszczenia powierzchni, dozowniki, kosze.

W plikach do pobrania zamieszczamy katalog linii Papernet Defend Tech – zachęcamy do zapoznania się z nim. W prezentowanym wpisie omówimy natomiast produkty z linii Papernet Defend Tech, które wzbudziły w sposób szczególny nasze zainteresowanie: higieniczne ściereczki i chusteczki kosmetyczne.

 

Higieniczne i wygodne w użytkowaniu jednorazowe ściereczki

Higieniczne ściereczki “Fast & Clean” Papernet Defend Tech pomagają utrzymać czystość na wielu powierzchniach, a przy tym ułatwiają organizację pracy. Posiadają element samoprzylepny, dzięki któremu mogą zostać przyklejone do butelki ze środkiem do mycia/dezynfekcji powierzchni. Ściereczki z odpowiednim preparatem to kompleksowe rozwiązanie do czyszczenia pomieszczeń w domach, biurach, placówkach hotelowych i wielu innych miejscach.

 

Chusteczki kosmetyczne, które zostały poddane działaniu promieniowania UV

Chusteczki kosmetyczne Papernet Defend Tech poddane zostały działaniu promieniowania UV. Znajdują się w kartonowym opakowaniu, które zabezpiecza wkład przed ewentualnym zabrudzeniem. Chusteczki wyciąga się pojedynczo, co zapewnia odpowiedni poziom higieny. Są przyjemne w dotyku, mają biały kolor. Doskonale sprawdzają się między innymi w salonach kosmetycznych, biurach, domach prywatnych, hotelach.

Omawiane chusteczki i ściereczki wykonane zostały z celulozy, mają dwie warstwy. Nie rozrywają się przypadkowo, wykazują zadowalającą wytrzymałość. Są to produkty bardzo dobre jakościowo. Poręczne opakowania nie zajmują dużo miejsca, można je łatwo przenosić. 

W Linea zakupić można pojedyncze opakowania ściereczek/chusteczek, jak i znacznie większą ich ilość. Serdecznie zapraszamy na zakupy w naszym sklepie.

Jeśli masz pytania – skontaktuj się z nami.


Zachęcamy również do zapoznania się z innymi rozwiązaniami marki Papernet dostępnymi w Linea. Posiadamy liczne podajniki omawianej marki - między innymi dozowniki Papernet Hy Tech o właściwościach antybakteryjnych. Dostarczamy dobre jakościowo mydła, a także wydajne papiery higieniczne Papernet (w tym innowacyjne ręczniki papierowe wytwarzane w technologii Dissolve Tech). 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Dominika Jakubczyk S.J. | Pogwizdów Nowy 662 k. Rzeszowa | 36-062 Zaczernie | tel/fax: 17 863 10 39 | tel.kom.: 536 906 717 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium