Kilka słów o wyborze klimatyzatora

  Klimatyzator przenośny do 40 m² Warmtec Froya KP35W z Wi-Fi

Wydajny klimatyzator do mieszkania, biura i innych miejsc

Klimatyzator, który skutecznie chłodzi powietrze w pomieszczeniu to rozwiązanie polecane do wielu miejsc. Zapewnia komfort przebywania w obiekcie nawet podczas upałów.

 

Jak wybrać odpowiedni klimatyzator?

Klimatyzator powinien zostać dopasowany do specyfiki konkretnego miejsca oraz potrzeb użytkowników. Warto zwrócić uwagę między innymi na zużycie energii, wydajność na określonej powierzchninatężenie dźwięku emitowane przez urządzenie. Nie bez znaczenia jest to, czy sprzęt ma nam służyć tylko do obniżania temperatury powietrza w pomieszczeniu, czy powinien pełnić również inne funkcje (np. osuszanie, cyrkulacja powietrza, ogrzewanie). Dzięki wielofunkcyjności może przydać się nie tylko w sezonie letnim, ale też w innych okresach. Zdecydować można się na klimatyzator montowany na stałe lub przenośny (nie wymagający stałej instalacji).

 

Nasza propozycja – klimatyzatory Warmtec

W ofercie Linea dostępne są skuteczne i wydajne klimatyzatory przenośne firmy Warmtec. Mają bardzo dobre parametry, wyróżnia je również wysoki stopień niezawodności. Na wszystkie modele udzielana jest 36-miesięczna gwarancja „door-to-door”.

Za co jeszcze cenimy klimatyzatory Warmtec?

Z pewnością za energooszczędność, cichą pracę i wielofunkcyjność. Mogą pracować w różnych trybach – nie tylko chłodzenia, ale również osuszania, cyrkulacji powietrza. Niektóre modele zapewniają także efektywne grzanie. W klimatyzatorach przenośnych Warmtec zastosowano nowoczesny, ekologiczny czynnik chłodniczy R290. Są proste w obsłudze – możemy nimi sterować za pomocą panelu, pilota, a także sieci Wi-Fi (po zainstalowaniu odpowiedniej aplikacji). Model Warmtec Morso+ KP40W można obsługiwać również za pomocą panelu sterującego ControlBox (pozwala sterować urządzeniem znajdującym się na zewnątrz pomieszczenia). Klimatyzator Warmtec Morso+ KP40W nadaje się do pracy na zewnątrz i wewnątrz budynku.

Klimatyzatory Warmtec wyróżnia estetyczny wygląd i uniwersalna kolorystyka – pasują do każdego wnętrza. Znajdują zastosowanie w domach, biurach, lokalach usługowych i wielu innych miejscach.

 

Zobacz ofertę klimatyzatorów dostępnych w sklepie Linea → tutaj. Na karcie produktu znajdziesz nie tylko opis poszczególnych urządzeń, ale również przydatne materiały informacyjne (pliki do pobrania).

 

Jeśli masz pytania dotyczące urządzeń, chcesz uzyskać fachową poradę przy wyborze sprzętu – skontaktuj się z nami.

Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium