Wydajne i oszczędne baterie litowo-jonowe w maszynach Taski swingo

Taski swingo 1255 B Power Li-Ion 100

Zasilanie bateryjne w maszynach czyszczących daje nam nieograniczoną mobilność oraz komfort poruszania się po sprzątanym obiekcie. Nie jesteśmy ograniczeni kablem zasilającym, nie musimy też zastanawiać się, czy w sprzątanym pomieszczeniu znajduje się gniazdko. Jest to szczególnie ważne w miejscach, w których przebywają inne osoby. Bateryjne automaty szorująco-zbierające Taski występują w określonych wersjach. Nabyć można urządzenie z standardowymi akumulatorami żelowymi, a także z akumulatorami litowo-jonowymi.

 

Zalety baterii Li-Ion w maszynach Taski swingo

Baterie litowo-jonowe zasługują naszym zdaniem na szczególną uwagę ze względu na elastyczność zastosowania, trwałość, a także niekwestionowaną wydajność.

 

Wysoce zadowalająca żywotność i szerokie zastosowanie

Innowacyjne baterie Li-Ion obecne są w wielu maszynach Taski swingo. Znajdują zastosowanie w automatach przeznaczonych do sprzątania niewielkich, średnich, jak i dużych powierzchni podłogowych. Cechuje je wysoce zadowalająca żywotność. Możemy mówić tutaj o prawie cztery razy większej ilości cykli ładowań w stosunku do baterii żelowych. Nie dziwi zatem fakt, że na baterie litowo-jonowe udzielana jest gwarancja na bardzo długi czas - 4 lata lub limit licznika czasu pracy maszyny.

 

Elastyczność, wydajność, bezproblemowe użytkowanie baterii

Maszynę z omawianym typem baterii używać można w każdej chwili – nawet jeśli podpięta jest do ładowania. Baterię można doładowywać oraz odłączać od zasilania przed ukończeniem pełnego cyklu ładowania. Pozwala to wydłużyć czas pracy automatu. Można go doładować na przykład podczas przerwy. W przypadku baterii żelowych krótkie doładowywanie nie jest możliwe, może spowodować uszkodzenie baterii.

Ładowanie całkowite maszyn z bateriami litowo-jonowymi odbywa się w ekspresowym tempie. Warto przypomnieć również, że automaty mogą występować z prostownikiem wbudowanym (BMS) lub prostownikiem zewnętrznym, który pozwala na skrócenie czasu ładowania nawet o połowę.

Baterie litowo-jonowe są bezobsługowe. Zastosowanie tych baterii zapewnia oszczędności – zarówno czasu, jak i pieniędzy (wysoka wydajność, ograniczone koszty użytkowania).

 

Profesjonalne doradztwo w Linea

Jeśli jesteś zainteresowany nabyciem maszyny czyszczącej lub chcesz uzyskać szersze informacje na omawiany we wpisie temat – serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Zachęcamy również do lektury wpisu: „Maszyny czyszczące Taski – poradnik”. W „plikach do pobrania” zamieściliśmy przydatną ulotką informacyjną oraz certyfikat.

 

Prezentacje maszyn czyszczących 

Na życzenie Klienta przeprowadzamy bezpłatne prezentacje oferowanych maszyn czyszczących Taski swingo, podczas których zobaczyć można jak działa konkretne urządzenie. Pomagamy dobrać automat optymalnie dopasowany do specyfiki konkretnego miejsca.

 

Firma Linea jest Autoryzowanym Dealerem urządzeń marki Taski. Prowadzimy również Autoryzowany Punkt Serwisowy Taski.

Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium