Zalety wielofunkcyjnych odkurzaczy Taski vacumat

Taski vacumat 44T

Odkurzacze Taski vacumat są niezwykle użyteczne – umożliwiają efektywne oraz sprawne czyszczenie na sucho i na mokro. Jedno urządzenie łączy w sobie wiele funkcjonalności. Solidne wykonanie i wysoka trwałość zapewniają bezproblemowe użytkowanie sprzętu przez wiele długich lat. Odkurzacze nadają się do samodzielnego sprzątania powierzchni płaskich. Mogą również uzupełniać działanie maszyn jednotarczowych czy innych sprzętów.

 

Jakie są najważniejsze zalety odkurzczy Taski vacumat?

 

Szerokie zastosowanie

Wielofunkcyjne odkurzacze Taski vacumat 12, Taski vacumat 22, Taski vacumat 22T, Taski vacumat 44T mogą pracować zarówno na sucho, jak i na mokro – w zależności od tego, jakie akcesoria zostaną użyte. Sprawdzają się przy sprzątaniu powierzchni twardych (np. płytki), a także miękkich (np. wykładziny dywanowe, dywany). Omawiane odkurzacze mogą być używane również do mycia okien – po doposażeniu w zestaw Taski Vertica. Sprzęt sprawdzi się doskonale w wielu miejscach – między innymi w obiektach hotelowych, galeriach handlowych, biurowcach, szpitalach. Znajduje zastosowanie przy codziennym sprzątaniu, poradzi sobie również w nieco trudniejszych warunkach (np. w garażach czy warsztatach). Jest to świetne rozwiązanie do firm sprzątających.

 

Łatwa obsługa, wygoda użytkowania

Odkurzacze są bardzo proste w obsłudze, zwrotne, wydajne. Wyposażone zostały w kabel o dużym zasięgu. Zasilanie elektryczne pozwala na pracę bez ograniczeń czasowych. Urządzenia nie emitują dużego hałasu, co ma szczególne znaczenie w miejscach, w których przebywają inne osoby. Przełączenie na konkretny tryb pracy (na sucho lub na mokro) jest bezproblemowe i zajmuje niewiele czasu. Potrzebne są jedynie właściwe akcesoria.

 

Wysoki stopień niezawodności

Do produkcji odkurzaczy marki Taski zastosowane zostały wysokiej jakości komponenty. Sprzęt jest nie tylko wysoce użyteczny, ale również solidny. Urządzenia marki Taski wyróżnia wysoki stopień niezawodności.

 

Jeśli zastanawiasz się jaki odkurzacz sprawdzi się najlepiej w konkretnym przypadku – skontaktuj się z nami. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze odpowiedniego sprzętu.

Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium