Zamgławianie jako skuteczna metoda dezynfekcji

Zamgławianie jako skuteczna metoda dezynfekcji

Dezynfekcja poprzez zamgławianie pozwala sprawnie i skutecznie pozbyć się drobnoustrojów z wielu powierzchni. Preparat dociera wszędzie, nawet w szczeliny, zakamarki. Jest to świetny sposób na dezynfekcję powierzchni zewnętrznych, takich jak podłogi, ściany, urządzenia. Omawiana metoda dezynfekcji jest dokładna, a przy tym prosta w zastosowaniu.

 

Gdzie sprawdzi się dezynfekcja poprzez zamgławianie?

Zamgławianie sprawdzi się w wielu miejscach. Może być stosowane między innymi w obiektach hotelowych i gastronomicznych, placówkach edukacyjnych (np. szkoły), sanatoriach, szpitalach, karetkach pogotowia, obiektach użyteczności publicznej, środkach transportu publicznego.

 

Na co warto zwrócić uwagę przed przystąpieniem do zamgławiania?

Warto pamiętać, aby przed przystąpieniem do zamgławiania przeprowadzić proces mycia. Zamgławianie nie zastępuje mycia.

Zamgławianie należy przeprowadzić z użyciem odpowiedniego preparatu oraz urządzenia. Istotne jest, aby nie przekraczać dopuszczalnego stężenia preparatu. Należy stosować się do instrukcji/zaleceń producenta dotyczących sposobu użycia konkretnego produktu.

 

Preparat i urządzenie do zamgławiania – jak wybrać odpowiednie?

Warto wybrać taki preparat/sprzęt, który pozwoli w sposób łatwy, a zarazem efektywny przeprowadzić dezynfekcję w określonym miejscu. W naszym sklepie zakupić można zamgławiacz elektryczny New Jet, a także przeznaczony do niego preparat dezynfekcyjny - Divosan Extra marki Diversey. Preparat znajduje się w opakowaniu o pojemności 20 L - wystarcza na długi czas. Jest to środek silny i skuteczny. Przeznaczony jest do profesjonalnego stosowania.

Zachęcamy do zapoznania się z opisami omawianych produktów w sklepie internetowym Linea.

 

Masz pytania dotyczące oferowanego w sklepie Linea asortymentu? Skontaktuj się z nami! Tel.: 17 863 10 39, e-mail: sklep@elinea.com.pl .

Z przyjemnością udzielimy wyczerpujących informacji na temat oferowanych produktów.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Warszawska 139 | 35-205 Rzeszów | tel/fax: 17 863 10 39 | tel.kom.: 536 906 717 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium