Produkty

najwyższej jakości

Korzystne

ceny

Szybka

wysyłka

Bezpieczne

zakupy

Divosan Extra preparat dezynfekcyjny do zamgławiania 20 L
  • nowość

Divosan Extra preparat dezynfekcyjny do zamgławiania 20 L

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 2-4 dni
Producent: Diversey
Kod produktu: G11568
Cena: 610,89 zł 610.89
Cena netto: 565,64 zł
ilość + - szt.

Opis

Divosan Extra to preparat dezynfekcyjny na bazie czwartorzędowych związków amoniowych (QAC). Ma właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze. Nadaje się do ręcznego mycia i dezynfekcji, poprzez namaczanie, natrysk, zamgławianie.

Divosan Extra stosowany jest do dezynfekcji powierzchni zewnętrznych (np. podłogi, urządzenia, ściany) w przemyśle spożywczym zarówno mających jak i nie mających bezpośredniego kontaktu z żywnością. Produkt zapewnia skuteczną dezynfekcję, skutecznie wnika w szczeliny, nierówności. Nie powoduje korozji. Wykazuje skuteczne działanie niezależnie od twardości wody używanej w procesach mycia i dezynfekcji.

Preparat znajduje się w dużym, 20-litrowym opakowaniu. Pojemne opakowanie wystarcza na długi czas.

 

Zamgławianie z wykorzystaniem Divosan Extra

Prezentowany preparat jest odpowiedni do zamgławiacza elektrycznego New Jet firmy Diversey. Do zamgławiania używa się go w stężeniu 1%. Nie należy przekraczać dopuszczalnego stężenia. Jest to produkt bardzo skuteczny, o silnych właściwościach. Używa się go w pomieszczeniach od 7-10 minut, w ustawieniu na najniższym możliwym. Preparat ma świetne właściwości w zakresie odparowywania. Jeśli cokolwiek nie odparuje, wówczas wystarczy to przetrzeć suchą szmatką. Przy zamgławianiu zabezpieczyć należy elektronikę.

Zamgławianie pozwala skutecznie i sprawnie zdezynfekować poszczególne powierzchnie. Środek dezynfekcyjny dociera wszędzie. Divosan Extra w połączeniu z zamgławiaczem New Jet doskonale sprawdza się w takich miejscach jak obiekty hotelowe, obiekty gastronomiczne, szkoły, przedszkola, obiekty użyteczności publicznej, środki transportu publicznego, szpitale, sanatoria.

 

Produkt Divosan Extra przeznaczony jest do użytku profesjonalnego. Należy go stosować zgodnie z instrukcją/wytycznymi określonymi przez producenta.

W "plikach do pobrania" zamieszczamy ulotkę informacyjną oraz kartę charakterystyki prezentowanego preparatu.

Przypominamy, że przy zakupach powyżej 500 zł dostawa na terenie Polski jest dla Klienta bezpłatna.

Produkty powiązane

Linea Dominika Jakubczyk S.J. | Pogwizdów Nowy 662 k. Rzeszowa | 36-062 Zaczernie | tel/fax: 17 863 10 39 | tel.kom.: 536 906 717 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl