Produkty

najwyższej jakości

Korzystne

ceny

Szybka

wysyłka

Bezpłatna dostawa

od 300 zł

Bezpieczne

zakupy

Odroczone płatności

dla jednostek budżetowych

Rękawice lateksowe pudrowane Latex Premier „S” opak. 100 szt.

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Producent: medaSEPT
Kod produktu: MEDASEPT1632
Opcjonalne akcesoria do produktu:
Cena: 16,74 zł 16.74
Cena netto: 15,50 zł
ilość + - opak.
Zyskujesz 1 pkt [?]

Opis

Rękawice diagnostyczne i ochronne Latex Premier firmy medaSEPT są pudrowane, niesterylne. Są to jednorazowe rękawice lateksowe w rozmiarze „S”. Mają kolor kremowy i uniwersalny kształt (pasują na prawą i lewą dłoń). W opakowaniu znajduje się 100 rękawic ochronnych.

Prezentowane rękawice lateksowe mają szerokie zastosowanie – przydają się między innymi w środowisku medycznym, w przemyśle spożywczym, w gastronomii. Znajdują zastosowanie w salonach kosmetycznych i fryzjerskich, a także przy pracach domowych i porządkowych.

W plikach do pobrania zamieściliśmy instrukcję użytkowania rękawic. Należy je używać zgodnie z zaleceniami podanymi przez producenta.

Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.

Pliki do pobrania:

Dane techniczne

Rodzaj rękawic lateksowe
Rozmiar S
Kolor kremowy

Opinie o produkcie (0)

Zasady dotyczące opinii na naszej stronie objęte są warunkami korzystania ze strony internetowej (dostępnymi pod regulaminem sklepu). Warunki te określają też zasady zgłaszania ewentualnych treści nielegalnych.

* Pole wymagane
*

Zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium