Taski Swingo 1255 B Power BMS EBU bateryjna maszyna czyszcząca z trakcją

Dostępność: dostępny na zamówienie
Cena: 45 158,96 zł 45158.96
Cena netto: 36 714,60 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Taski
Kod produktu: 7516834

Opis

Model EBU oznacza, że maszyna zamiast tradycyjnego mechanizmu opuszczania szczotek, tzw. dźwigni nożnej, posiada mechanizm elektroniczny: szczotki opuszczane są z panelu sterującego po wciśnięciu odpowiedniego przycisku.

TASKI swingo 1255 B Power BMS EBU to:

 • komfort pracy oraz wysoka wydajność 
 • doskonałe efekty czyszczenia i osuszania 
 • prosta obsługa i konserwacja 
 • trwałość i solidność

Komfort pracy oraz wysoka wydajność

 • TASKI swingo 1255 B Power BMS EBU to maszyna bardzo zwrotna, a także prosta i wygodna w użytkowaniu. Jest to możliwe dzięki układowi napędowemu, który w zależności od promienia skrętu maszyny, działa z różną siłą na koła napędowe - jest to jednoznaczne ułatwienie w sterowaniu maszyną. Ponadto, trzecie podporowe koło obrotowe, pozwala na płynne skręcanie maszyną. Kombinacja przełożenia siły na koła napędowe oraz zastosowanie wspomagającego koła obrotowego, zapewnia wyjątkową zwrotność maszyny. Mechanizm czyszczący maszyny, który składa się z 2 szczotek, zapewnia doskonałe efekty czyszczenia, a także wydajność pracy. Mechanizm ten, dzięki temu, iż został delikatnie wysunięty na prawą stronę maszyny, pozwala na wyczyszczenie podłóg tuż przy ścianach i półkach (obudowa maszyny nie dotyka do ich powierzchni, a tym samym nie rysuje ścian, półek). Opatentowany system TASKI IntelliFlow zapewnia kontrolowanie zużycia roztworu roboczego, co prowadzi do oszczędności wody i produktów chemicznych. Takie rozwiązanie, w połączeniu z 60-litrowym zbiornikiem, zwiększa wydajność maszyny oraz zmniejsza ilość napełnień zbiornika.

Doskonałe efekty czyszczenia i osuszania   

 • Specjalny, opatentowany mechanizm szczotek podąża za kształtem podłogi, dopasowując się do jej poziomu i zapewniając odpowiedni nacisk na całej szerokości pracy. Rozwiązanie takie to gwarancja doskonałych efektów mycia podłóg. Dodatkowo, opatentowana ściągaczka w kształcie litery V osadzona na ruchomym mechanizmie, podąża za szczotkami, umożliwiając dokładne zebranie roztworu z podłogi. Trzy koła prowadzące zamocowane na ściągaczce pozwalają na jej samoczynne dopasowanie się do podłogi, bez konieczności dodatkowej regulacji.

Prosta obsługa i konserwacja

 • Wszystkie elementy wymagające częstego czyszczenia/konserwacji zostały oznaczone kolorem żółtym, są to tzw. żółte punkty kontrolne. Punkty te w prosty i szybki sposób można zdemontować, oczyścić i zamocować ponownie, bez konieczności użycia jakichkolwiek narzędzi. Panel sterujący jest czytelny i w przejrzysty sposób pokazuje najważniejsze informacje na temat urządzenia. Wszystkie te właściwości pozwalają na szybkie przeszkolenie nowych operatorów oraz na dłuższą pracę bez przestojów.

Trwałość i solidność

 • Zastosowanie zaawansowanych rozwiązań technicznych i komponentów o przedłużonej trwałości, znacznie wydłuża żywotność maszyny, redukując koszty serwisowania i napraw do minimum. 

Urządzenie kompletne, gotowe do pracy, wyposażone w poniższe akcesoria:

 • baterie żelowe
 • ładowarka (wbudowana)
 • 2 szczotki czyszczące
 • 2 trzymaki padów
 • kompletna ssawa zbierająca

Dane techniczne

Wydajność teoretyczna [m2/h] 2475
Szerokość pracy [cm] 55
Rozmiar szczotki [cm] 2 x 28
Rozmiar pada [cal] 2 x 11
Szerokość ssawy [cm] 80
Pojemność zbiornika płynu czystego [L] 60
Pojemność zbiornika płynu brudnego [L] 60
Moc akumulatorów [Ah] 152
Napięcie [V] 24
Czas pracy akumulatorów [h] 4,5
Waga maszyny bez roztworu [kg] 260
Nacisk szczotek [kg] 48
Promień skrętu [m] 1,33
Poziom hałasu [db] <70
Prędkość pracy [km/h] 4,5
Wymiary D x Sz x W [mm] 1420 x 580 x 1170
Gwarancja [miesiące] 12

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl