Taski Swingo 5000 B samojezdna maszyna czyszcząca z bateriami żelowymi

Dostępność: dostępny na zamówienie
Cena: 122 513,41 zł 122513.41
Cena netto: 99 604,40 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Taski
Kod produktu: 7518373

Opis

Niezawodna i wytrzymała oraz łatwa w obsłudze i konserwacji

  • Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych materiałów i wytrzymałych komponentów zwiększa się wydajność maszyny przy jednoczesnej redukcji serwisowania i kosztów napraw do minimum. Nowa konstrukcja ssawy i system zakładania szczotek umożliwia szybkie przygotowanie maszyny do użytku i ułatwia czynności konserwacyjne. Wszystkie elementy wymagające częstej konserwacji są oznaczone kolorem żółtym, a ich demontaż odbywa się bez użycia narzędzi. Zapewnia to szybka i sprawna obsługę i wymaga jedynie minimalnego przeszkolenia operatora.

Niezrównana efektywność dzięki zwrotności i wysokiej wydajności

  • Opatentowany system IntelliFlow zapewnia równomierne dozowanie roztworu czyszczącego i zapewnia oszczędność wody i środków chemicznych. Istnieje możliwość zainstalowania systemu IntelliDose, który zapewnia bezpieczne i kontrolowane dozowanie środka chemicznego. Innowacyjne rozwiązania w połączeniu z duża prędkością czyszczenia (7,5 km/h) oraz systemowi zarządzania woda (zbiornik o pojemności 200 litrów) zasadniczo zwiększa wydajność i czas miedzy tankowaniami urządzenia. Dzięki dwóm skrętnym osiom maszyna jest bardzo zwrotna i łatwo się nią manewruje, także na niewielkich, zabudowanych powierzchniach.

Bezkonkurencyjna efektywność dzięki doskonałemu czyszczeniu oraz perfekcyjnemu zbieraniu wody

  • Nowa opatentowana ssawa w kształcie litery W zapewnia dopasowywanie się ściągaczki do profilu czyszczonej podłogi i dokładne zbieranie wody nawet podczas zakręcania, także z nierównych powierzchni, np. wyłożonych płytkami ceramicznymi z głębokimi fugami. Specjalnie zaprojektowane gumy ssawy oraz konstrukcja systemu odsysania umożliwiają zbieranie małych zanieczyszczeń (np. niedopałków papierosów) bez niebezpieczeństwa zatykania się układu ssącego. Dzięki zastosowaniu systemu 3 kół, ssawa nie wymaga regulacji i zapewnia doskonałe osuszanie podłogi każdego rodzaju, a w związku z tym poprawia bezpieczeństwo użytkowników.

Wyjątkowo ergonomiczna konstrukcja i niski poziom hałasu

  • Ergonomiczna konstrukcja ułatwia prace operatorowi, a regulowane siedzenie i zastosowane rozwiązania zapewniają bezpieczna i swobodna obsługę każdemu operatorowi, bez względu na wzrost. Dobra widoczność z siedzenia i ruchoma ssawa umożliwiają operatorowi łatwe czyszczenie przy ścianach i innych przeszkodach. Niski poziom hałasu oraz możliwość stosowania specjalnego trybu ECO z dodatkowa redukcja hałasu sprawia, ze praca staje się przyjemniejsza i umożliwia czyszczenie w ciągu dnia także w miejscach, w których hałas jest niepożądany.

Urządzenie kompletne, gotowe do pracy, wyposażone w poniższe akcesoria:

  • baterie trakcyjne
  • ładowarka (zewnętrzna)
  • 4 szczotki czyszczące
  • 4 trzymaki padów
  • kompletna ssawa zbierająca

Dane techniczne

Wydajność teoretyczna [m2/h] 7875
Szerokość pracy [cm] 105
Rozmiar szczotki [cm] 4 x 28
Obroty szczotek [obr. / min.] 195
Rozmiar pada [cal] 4 x 11
Szerokość ssawy [cm] 129
Pojemność zbiornika płynu czystego [L] 200
Pojemność zbiornika płynu brudnego [L] 210
Moc akumulatorów [Ah] 330
Napięcie [V] 24
Czas pracy akumulatorów [h] ok. 9
Zużycie prądu [W] 2000
Waga maszyny bez roztworu [kg] 590
Nacisk szczotek [kg] 60-90
Promień skrętu [m] 2
Poziom hałasu [db] 67
Prędkość pracy [km/h] 7,5
Przewód ładowania [m] 3
Wymiary D x Sz x W [mm] 1780 x 1090 x 1400
Gwarancja [miesiące] 12

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl