Produkty

najwyższej jakości

Korzystne

ceny

Szybka

wysyłka

Bezpieczne

zakupy

Taski swingo 150 B Li-Ion bateryjna maszyna czyszcząca

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 7 dni roboczych
Producent: Taski
Kod produktu: 7524165
Cena: 14 065,91 zł 14065.91
Cena netto: 11 435,70 zł
ilość + - szt.

Opis

TASKI swingo 150 B Li-Ion zapewnia utrzymanie należytej czystości na twardych posadzkach, a także dokładne osuszenie mytej powierzchni. Rewelacyjnie sprawdza się w niewielkich pomieszczeniach - między innymi w restauracjach, toaletach, sklepach, biurach, stacjach benzynowych. Kompaktowe rozmiary i łatwe manewrowanie pozwalają na swobodne użytkowanie sprzętu nawet w zatłoczonych wnętrzach i sprawne docieranie w trudno dostępne miejsca.

 

Bateryjne zasilanie zapewnia nam mobilność, nie jesteśmy ograniczeni do miejsc, w których znajduje się gniazdko. W urządzeniu mają zastosowanie nowoczesne baterie litowo-jonowe, które można doładowywać, jak i odłączać od zasilania przed ukończeniem pełnego cyklu ładowania. Dzięki omawianemu rozwiązaniu można zaplanować poszczególne etapy sprzątania w sposób elastyczny - operator nie jest ograniczony do użytkowania tylko jednej baterii. Naładowana bateria wystarcza na około 20 minut pracy. Mając zapas baterii litowo-jonowych można zatem pracować na jednej w trakcie ładowania drugiej. Zastosowanie technologii Li-Ion zwiększa znacznie wydajność maszyny i swobodę użytkowania sprzętu.

 

W TASKI swingo 150 B Li-Ion znajdują się dwa zbiorniki - na czysty płyn i na brudną wodę. Nisko osadzona szczotka szorująca umożliwia bezproblemowe dotarcie pod meble znajdujące się w pomieszczeniu. Nacisk szczotki jest regulowany, zatem można go dopasować do typu czyszczonej powierzchni podłogowej. Zarówno szczotkę, jak i gumy zbierające można bez problemu zdemontować, oczyścić i założyć ponownie. Nie są do tego potrzebne jakiekolwiek narzędzia. Sprzęt prowadzi się lekko, można nim łatwo manewrować. Poręczny uchwyt i niewielkie gabaryty pozwalają na sprawne przemieszczanie urządzenia.

 

TASKI swingo 150 B Li-Ion nie tylko profesjonalnie czyści podłogę, ale także skutecznie ją osusza. Podłoga osuszana jest bardzo szybko, niezależnie od kierunku prowadzenia - może być od razu użytkowana. Sprzątanie z maszyną jest bardziej wydajne niż tradycyjne mopowanie, a także zdecydowanie mniej męczące. Wysoka jakość komponentów i solidna obudowa gwarantują odpowiednią żywotność maszyny i znaczne ograniczenie potrzeb serwisowania sprzętu.

 

Automat TASKI swingo 150 B Li-Ion jest kompletny, gotowy do pracy, wyposażony w niezbędne akcesoria: bateria litowo-jonowa, ładowarka, komplet gum zbierających, szczotka czyszcząca walcowa.

Dane techniczne

Szerokość pracy [cm] 33,5
Rozmiar szczotki [cm] 33,5
Szerokość ssawy [cm] 35,5
Pojemność zbiornika płynu czystego [L] 2,6
Pojemność zbiornika płynu brudnego [L] 2,9
Napięcie [V] 36 V
Czas pracy akumulatorów [h] do 20 minut
Zużycie prądu [W] 520
Waga maszyny bez roztworu [kg] 11,9
Poziom hałasu [db] 74
Wymiary D x Sz x W [mm] 430 x 380 x 1120
Gwarancja [miesiące] 12
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium