Produkty

najwyższej jakości

Korzystne

ceny

Szybka

wysyłka

Bezpieczne

zakupy

Taski swingo 855 BMS Power bateryjna maszyna czyszcząca z trakcją

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 7 dni roboczych
Producent: Taski
Kod produktu: 7517572
Cena: 39 007,61 zł 39007.61
Cena netto: 31 713,50 zł
ilość + - szt.

Opis

Automat szorująco-zbierający Taski swingo 855 BMS Power zapewnia znakomite rezultaty czyszczenia i osuszania posadzki. Sprawdza się bardzo dobrze w pomieszczeniach średnich, a także niewielkich. Pozwala na szybkie i wygodne sprzątanie garaży, supermarketów, obiektów hotelowych i logistycznych, biurowców, hal, szkół, placówek medycznych i innych miejsc, gdzie ważna jest należyta dbałość o standardy higieny.

 

Maszyna jest bardzo wydajna, wyposażona została w mechanizm czyszczący o szerokości pracy 50 cm i dwa zbiorniki na płyn o pojemności 40 L. Dodatkowo kontrolę zużycia roztworu roboczego zapewnia opatentowany system IntelliFlow. Maszyna jest mobilna, ma zasilanie bateryjne. Nie musimy zatem zastanawiać się, gdzie podłączymy kabel. Pracę ze sprzętem ułatwia też system zarządzania bateriami BMS. Prostownik będący integralną częścią urządzenia zapewnia właściwą charakterystykę ładowania baterii żelowych oraz zapobiega zbytniemu rozładowaniu baterii.

 

Sprzątanie z Taski swingo 855 BMS Power jest wygodne, a obsługi urządzenia można nauczyć się bardzo szybko. Elementy, które są regularnie czyszczone bezproblemowo się ściąga i zakłada. Aby sprawnie można było te części zlokalizować, oznaczono je kolorem żółtym. Udogodnieniem jest także uchwyt, którego kształt dopasowany jest do naturalnego ułożenia dłoni. Ma opcję regulacji i można go dostosować do swojego wzrostu. Taski swingo 855 BMS Power to maszyna z trakcją, która maksymalnie ułatwia operatorowi prowadzenie i manewrowanie. Z powodzeniem użytkują ją zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Nie wymaga użycia dużej siły fizycznej.

 

Automat wyposażony jest w opatentowane elementy, gwarantujące efektywne sprzątanie i osuszanie powierzchni – mechanizm szczotki oraz ssawę podobną do litery V, nie wymagającą regulacji. Zastosowany mechanizm czyszczący pozwala na dotarcie do każdego zakamarka w sprzątanym pomieszczeniu. Na obudowie szczotki jest obecne koło odbojowe, zabezpieczające ściany przed porysowaniem.

 

Maszyna może jeździć zarówno do przodu, jak i do tyłu. Układ napędowy gwarantuje zwrotność i łatwe prowadzenie nawet w niewielkich czy też zatłoczonych wnętrzach. Funkcja Eco umożliwia cichą pracę urządzenia, co ma duże znaczenie, gdy sprzątamy w pobliżu innych osób. Operatorowi pracuje się znacznie bardziej komfortowo, gdy maszyna nie robi zbytniego hałasu i nie zwraca na siebie uwagi. W trybie Eco automat zachowuje standardową wydajność. Urządzenie można zatem użytkować nawet tam, gdzie jest stosunkowo duży przepływ osób.

 

Taski swingo 855 BMS Power to maszyna wyposażona w wiele przydatnych funkcji. Wykonana została z najlepszych jakościowo materiałów, co przekłada się na wysoce zadowalającą żywotność urządzenia. Dołączono do niej akcesoria: wbudowaną ładowarkę, baterie żelowe, szczotkę czyszczącą, trzymak padów, a także kompletną ssawę zbierającą. Sprzęt jest kompletny, gotowy do pracy.

Dane techniczne

Wydajność teoretyczna [m2/h] 2250
Szerokość pracy [cm] 50
Rozmiar szczotki [cm] 50
Rozmiar pada [cal] 20
Szerokość ssawy [cm] 69
Pojemność zbiornika płynu czystego [L] 40
Pojemność zbiornika płynu brudnego [L] 40
Moc akumulatorów [Ah] 50-70
Napięcie [V] 24
Czas pracy akumulatorów [h] 2
Zużycie prądu [W] 900
Waga maszyny bez roztworu [kg] 160
Nacisk szczotek [kg] 43
Promień skrętu [m] 1,12
Poziom hałasu [db] 58
Prędkość pracy [km/h] 4,5
Wymiary D x Sz x W [mm] 1220 x 530 x 1200
Gwarancja [miesiące] 12
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium