Produkty

najwyższej jakości

Korzystne

ceny

Szybka

wysyłka

Bezpłatna dostawa

od 300 zł

Bezpieczne

zakupy

Odroczone płatności

dla jednostek budżetowych

Urządzenie do szybkiej dezynfekcji promieniami UVC MoonBeam™3

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 7 dni
Producent: Diversey
Kod produktu: DMOONBEAM3
Dodatki do produktu:
Cena: 157 192,77 zł 157192.77
Cena netto: 145 548,86 zł
ilość + - szt.
Zyskujesz 15 719 pkt [?]

Opis

MoonBeam™3 marki Diversey to urządzenie, które przeznaczone jest do bardzo szybkiej dezynfekcji promieniami ultrafioletowymi UVC (już w 90 sekund). Nadaje się do dezynfekcji powierzchni pionowych, poziomych, narażonych na częsty dotyk.

Mamy możliwość określenia czasu trwania cyklu dezynfekcji: 90 sekund, 180 sekund, 300 sekund, 600 sekund. Maksymalny czas jednego pojedynczego procesu dezynfekcji jest nie dłuższy niż 10 minut. Typowy cykl to 3 minuty. 

MoonBeam™3 to urządzenie na kółkach, z możliwością przemieszczania się. Zapewniona jest mobilność i wygoda w zakresie użytkowania sprzętu. Ruchome ramiona ustawić można w dowolny sposób. Ustawienie ramion pod odpowiednim kątem zwiększa skuteczność procesu dezynfekcji i usprawnia go. Można skierować światło UVC w konkretny obszar. Zastosowano zdalną pokrywę, która podczas dezynfekcji steruje całym procesem.

MoonBeam™3 bardzo dobrze sprawdza się w takich miejscach jak sale chorych, łazienki chorych, gabinety lekarskie, sale operacyjne, pokoje hotelowe, domy opieki, karetki. Urządzenie UVC nie może być używane w obecności ludzi w pomieszczeniu. MoonBeam™3 wyposażono w zabezpieczenia przed naświetleniem ludzi (czujniki ruchu, opcjonalne urządzenie Asystenta).

Przedmiot należy stosować zgodnie z instrukcją, zaleceniami podanymi przez producenta. Urządzenie stosowane zgodnie z zaleceniami producenta jest bezpieczne w użyciu. Jego obsługa jest bardzo prosta – przeszkolenie operatora zajmuje zaledwie kilka chwil (około 5 minut).

Technologia ultrafioletowa jest skuteczniejsza, jeśli powierzchnia zostanie właściwie oczyszczona przed jej zastosowaniem.

Dezynfekcja UVC nie zastępuje sprzątania ręcznego. Urządzenie stanowi uzupełnienie istniejących praktyk dezynfekcji. Wykazuje wysoką skuteczność w przypadku zabrudzeń, które zostały przypadkowo pominięte podczas wcześniejszego czyszczenia.

MoonBeam™3 jest skuteczny przeciwko SARS-CoV-2, patogenowi powodującemu COVID-19. Zapoznaj się z dokumentem "Pismo_Diversey", który zamieszczamy w "plikach do pobrania", pod opisem. 

 

Właściwości urządzenia:

- przeznaczone jest do szybkiej dezynfekcji promieniami ultrafioletowymi UVC (w zaledwie 90 sekund)

- zapewnia dezynfekcję bez wytwarzania oparów, mgły aerozolowej

- zastosowano mobilny moduł podstawowy, regulowane ramiona, zdalną pokrywę

- niskie koszty eksploatacji

- łatwa obsługa.

 

Zachęcamy do zapoznania się z poniższym filmem.

 

W "plikach do pobrania" zamieszczone zostały materiały informacyjne dotyczące urządzenia. 

 

Bezpłatna dostawa

Przy zakupach od 300 zł towar dostarczany jest bezpłatnie na terenie kraju. 

 

Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.

Dane techniczne

Zasięg promieniowania (zakres wysokości w pionie) 15 cm do 210 cm
Czas cyklu w sekundach 90,180, 300, 600
Waga urządzenia 17 kg (waga całego urządzenia) moduł podstawowy: 13 kg
Wpływ na środowisko wysokiej jakości lampy UVC, nie generują ozonu
Produkty chemiczne nie są wymagane
Wymiary urządzenia 38 cm x 112 cm
Poziom hałasu znikoma wartość db
Zasilanie 100-120V~, 3.2A, 50/60Hz 200-240V~, 1.6A, 50/60Hz

Opinie o produkcie (0)

Zasady dotyczące opinii na naszej stronie objęte są warunkami korzystania ze strony internetowej (dostępnymi pod regulaminem sklepu). Warunki te określają też zasady zgłaszania ewentualnych treści nielegalnych.

* Pole wymagane
*

Zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium