Urządzenie do szybkiej dezynfekcji promieniami UVC MoonBeam™3





Opis
MoonBeam™3 marki Diversey to urządzenie, które przeznaczone jest do bardzo szybkiej dezynfekcji promieniami ultrafioletowymi UVC (już w 90 sekund). Nadaje się do dezynfekcji powierzchni pionowych, poziomych, narażonych na częsty dotyk.
Mamy możliwość określenia czasu trwania cyklu dezynfekcji: 90 sekund, 180 sekund, 300 sekund, 600 sekund. Maksymalny czas jednego pojedynczego procesu dezynfekcji jest nie dłuższy niż 10 minut. Typowy cykl to 3 minuty.
MoonBeam™3 to urządzenie na kółkach, z możliwością przemieszczania się. Zapewniona jest mobilność i wygoda w zakresie użytkowania sprzętu. Ruchome ramiona ustawić można w dowolny sposób. Ustawienie ramion pod odpowiednim kątem zwiększa skuteczność procesu dezynfekcji i usprawnia go. Można skierować światło UVC w konkretny obszar. Zastosowano zdalną pokrywę, która podczas dezynfekcji steruje całym procesem.
MoonBeam™3 bardzo dobrze sprawdza się w takich miejscach jak sale chorych, łazienki chorych, gabinety lekarskie, sale operacyjne, pokoje hotelowe, domy opieki, karetki. Urządzenie UVC nie może być używane w obecności ludzi w pomieszczeniu. MoonBeam™3 wyposażono w zabezpieczenia przed naświetleniem ludzi (czujniki ruchu, opcjonalne urządzenie Asystenta).
Przedmiot należy stosować zgodnie z instrukcją, zaleceniami podanymi przez producenta. Urządzenie stosowane zgodnie z zaleceniami producenta jest bezpieczne w użyciu. Jego obsługa jest bardzo prosta – przeszkolenie operatora zajmuje zaledwie kilka chwil (około 5 minut).
Technologia ultrafioletowa jest skuteczniejsza, jeśli powierzchnia zostanie właściwie oczyszczona przed jej zastosowaniem.
Dezynfekcja UVC nie zastępuje sprzątania ręcznego. Urządzenie stanowi uzupełnienie istniejących praktyk dezynfekcji. Wykazuje wysoką skuteczność w przypadku zabrudzeń, które zostały przypadkowo pominięte podczas wcześniejszego czyszczenia.
MoonBeam™3 jest skuteczny przeciwko SARS-CoV-2, patogenowi powodującemu COVID-19. Zapoznaj się z dokumentem "Pismo_Diversey", który zamieszczamy w "plikach do pobrania", pod opisem.
Właściwości urządzenia:
- przeznaczone jest do szybkiej dezynfekcji promieniami ultrafioletowymi UVC (w zaledwie 90 sekund)
- zapewnia dezynfekcję bez wytwarzania oparów, mgły aerozolowej
- zastosowano mobilny moduł podstawowy, regulowane ramiona, zdalną pokrywę
- niskie koszty eksploatacji
- łatwa obsługa.
Zachęcamy do zapoznania się z poniższym filmem.
W "plikach do pobrania" zamieszczone zostały materiały informacyjne dotyczące urządzenia.
Bezpłatna dostawa
Przy zakupach od 300 zł towar dostarczany jest bezpłatnie na terenie kraju.
Właścicielem niniejszej witryny jest firma Linea Jakubczyk - Kłeczek Spółka Jawna. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela strony.
Dane techniczne
Zasięg promieniowania (zakres wysokości w pionie) | 15 cm do 210 cm |
Czas cyklu w sekundach | 90,180, 300, 600 |
Waga urządzenia | 17 kg (waga całego urządzenia) moduł podstawowy: 13 kg |
Wpływ na środowisko | wysokiej jakości lampy UVC, nie generują ozonu |
Produkty chemiczne | nie są wymagane |
Wymiary urządzenia | 38 cm x 112 cm |
Poziom hałasu | znikoma wartość db |
Zasilanie | 100-120V~, 3.2A, 50/60Hz 200-240V~, 1.6A, 50/60Hz |
Opinie o produkcie (0)
Zasady dotyczące opinii na naszej stronie objęte są warunkami korzystania ze strony internetowej (dostępnymi pod regulaminem sklepu). Warunki te określają też zasady zgłaszania ewentualnych treści nielegalnych.