Czas i koszty dostawy

Sposób dostawy

Firma kurierska

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Po złożeniu zamówienia otrzymujecie Państwo niezbędne dane dotyczące paczki, aby mieć możliwość monitorowania przesyłki.

Odbiór osobisty

Aby osobiście odebrać zamówiony towar zapraszamy do siedziby firmy Linea: Pogwizdów Nowy 662, 36-062 Zaczernie.  Odbiór osobisty możliwy jest w dni robocze, w godzinach 8:00 – 16:00 (od poniedziałku do piątku).

 

Koszt dostawy

Koszt odbioru osobistego przy każdej formie płatności wynosi 0 zł.

Koszt przesyłki kurierskiej uzależniony jest od wyboru metody płatności (przelew lub płatność za pobraniem). Przy zamówieniu składającym się z większej ilości artykułów za przesyłkę płaci się tylko raz.

Przy zakupach od 500 zł towar dostarczany jest bezpłatnie na terenie kraju. Koszt wysyłki zagranicznej ustalany jest indywidualnie.

 

Sposób dostawy Przedpłata Pobranie
Firma kurierska DPD

15,00 zł

(gratis od 500 zł)

20,00 zł

(gratis od 500 zł)

Odbiór osobisty 0 zł 0 zł

 

Czas dostawy

Realizacja zamówień odbywa się bardzo sprawnie - zamówiony towar wysyłany jest w możliwie najszybszym terminie.

Przy wielu prezentowanych w sklepie produktach znajdziecie Państwo informacje na temat maksymalnego czasu wysyłki od momentu złożenia zamówienia.

Dla przykładu:

"Wysyłka w 1-2 dni robocze" - oznacza, iż zamówiony przedmiot będzie wysłany lub gotowy do odbioru osobistego w ciągu jednego do dwóch dni roboczych, od momentu złożenia zamówienia.

"Wysyłka do 7 dni roboczych" - oznacza, iż zamówiony przedmiot będzie wysłany lub gotowy do odbioru osobistego do siedmiu dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. 

Linea Dominika Jakubczyk S.J. | Pogwizdów Nowy 662 k. Rzeszowa | 36-062 Zaczernie | tel/fax: 17 863 10 39 | tel.kom.: 536 906 717 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium