Czas i koszty dostawy

Sposób dostawy

Kurier/Paczkomaty

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy InPost. Po złożeniu zamówienia otrzymujecie Państwo niezbędne dane dotyczące paczki, aby mieć możliwość monitorowania przesyłki.

Odbiór osobisty

Aby osobiście odebrać zamówiony towar zapraszamy do siedziby firmy Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna ul. Technologiczna 44, 35-213 Rzeszów. Odbiór osobisty możliwy jest w dni robocze, w godzinach 8:00 – 16:00 (od poniedziałku do piątku).

 

Koszt dostawy

Koszt odbioru osobistego przy każdej formie płatności wynosi 0 zł.

Koszt przesyłki kurierskiej uzależniony jest od wyboru metody płatności (przelew lub płatność za pobraniem). Przy zamówieniu składającym się z większej ilości artykułów za przesyłkę płaci się tylko raz.

Przy zakupach od 300 zł towar dostarczany jest bezpłatnie na terenie kraju. Koszt wysyłki zagranicznej ustalany jest indywidualnie.

 

Sposób dostawy Przedpłata Pobranie
Kurier InPost

12,30 zł

(gratis od 300 zł)

15,99 zł

(gratis od 300 zł)

Paczkomaty InPost

12,30 zł

(gratis od 300 zł)

15,99 zł 

(gratis od 300 zł)

Odbiór osobisty 0 zł 0 zł

 

Czas dostawy

Realizacja zamówień odbywa się bardzo sprawnie - zamówiony towar wysyłany jest w możliwie najszybszym terminie.

Przy wielu prezentowanych w sklepie produktach znajdziecie Państwo informacje na temat maksymalnego czasu wysyłki od momentu złożenia zamówienia.

Dla przykładu:

"Wysyłka w 1-2 dni robocze" - oznacza, iż zamówiony przedmiot będzie wysłany lub gotowy do odbioru osobistego w ciągu jednego do dwóch dni roboczych, od momentu złożenia zamówienia.

"Wysyłka do 7 dni roboczych" - oznacza, iż zamówiony przedmiot będzie wysłany lub gotowy do odbioru osobistego do siedmiu dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. 

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium