Produkty

najwyższej jakości

Korzystne

ceny

Szybka

wysyłka

Bezpłatna dostawa

od 300 zł

Bezpieczne

zakupy

Odroczone płatności

dla jednostek budżetowych

Filtruj
Producent
Cena
  • od
    do

W asortymencie Linea znajdują się skuteczne oczyszczacze powietrza o bardzo dobrych parametrach. Dostarczamy również urządzenie, które służy do dezynfekcji powietrza w pomieszczeniach - przepływowy sterylizator powietrza.

Oczyszczacz powietrza do 50 m² Warmtec AP Evo Oczyszczacz powietrza do 50 m² Warmtec AP Evo
Producent: Warmtec
Cena:

679,00 zł

Cena netto: 552,03 zł

zobacz więcej
Oczyszczacz powietrza do 60 m² Warmtec AP168W Oczyszczacz powietrza do 60 m² Warmtec AP168W
Producent: Warmtec
Cena:

999,01 zł

Cena netto: 812,20 zł

szt.
zobacz więcej
Oczyszczacz powietrza do 80 m² z nawilżaczem i Wi-Fi Warmtec AP350W+ Oczyszczacz powietrza do 80 m² z nawilżaczem i Wi-Fi Warmtec AP350W+
Producent: Warmtec
Cena:

1 799,00 zł

Cena netto: 1 462,60 zł

szt.
zobacz więcej
Oczyszczacz powietrza do 100 m² z Wi-Fi Warmtec AP Neo Oczyszczacz powietrza do 100 m² z Wi-Fi Warmtec AP Neo
Producent: Warmtec
Cena:

1 299,00 zł

Cena netto: 1 056,10 zł

szt.
zobacz więcej
Oczyszczacz powietrza do 140 m² Warmtec AP1000W+ Oczyszczacz powietrza do 140 m² Warmtec AP1000W+
Producent: Warmtec
Cena:

2 399,00 zł

Cena netto: 1 950,41 zł

szt.
zobacz więcej

Urządzenia, które poprawiają jakość powietrza w pomieszczeniach

Oferujemy szeroki wybór oczyszczaczy, które zdecydowanie poprawiają jakość powietrza w pomieszczeniach. Posiadamy urządzenia dedykowane do niewielkich, jak i dużych pomieszczeń oraz wysokiej klasy oczyszczacze samochodowe. Oczyszczacze z bardzo wysoką skutecznością usuwają zanieczyszczenia, co korzystnie wpływa na nasze zdrowie oraz samopoczucie. Zaawansowany system filtracji, bezproblemowa obsługa, bardzo wysoka jakość urządzeń to cechy charakterystyczne prezentowanych rozwiązań. W Linea dostępne są wydajne i funkcjonalne oczyszczacze powietrza do domu, firmy, urzędu, przychodni, placówki edukacyjnej i do wielu innych miejsc.

Solidne oczyszczacze powietrza firmy Warmtec

Dostarczamy wysokiej jakości oczyszczacze powietrza polskiej firmy Warmtec. Produkty te objęte są bardzo korzystną dla klienta formą gwarancji - „door-to-door”. Szeroka oferta umożliwia dopasowanie modelu odpowiedniego do specyfiki konkretnego obiektu. Na uwagę zasługuje również estetyczny wygląd i uniwersalna kolorystyka oczyszczaczy Warmtec. Pasują do każdego niemal miejsca.

Czym się kierować przy wyborze oczyszczacza?

Urządzenie powinno zostać dopasowane do konkretnego miejsca. Bardzo ważna będzie wydajność sprzętu na określonej powierzchni. Inne rozwiązania sprawdzą się w pomieszczeniach niewielkich, a inne w znacznie większych. Kolejnym istotnym aspektem będzie zwrócenie uwagi na to, jakie filtry i ile stopni filtracji ma konkretny model. Zachęcamy również do zapoznania się z ceną filtrów, które co jakiś czas są wymieniane, a także do sprawdzenia jakie koszty wiążą się z eksploatacją urządzenia. Oczyszczacze powietrza mogą posiadać liczne udogodnienia, które wpływają na wygodę ich użytkowania. Będzie to chociażby pilot zdalnego sterowania, jonizator czy opcja nawilżania powietrza. Oczyszczacze powietrza z nawilżaczem Warmtec AP350W+ bardzo dobrze sprawdzają się w pomieszczeniach do 80 m2. Wyposażone zostały w nawilżacz ewaporacyjny, który poprawia wskaźnik wilgotności powietrza. Do dużych pomieszczeń (do 140 m2) polecamy dobry jakościowo, wydajny i skutecznie działające oczyszczacz Warmtec AP1000W+. W tym modelu zastosowano technologię podwójnej filtracji Bi-Active Plus. Wyposażony został w dwa zestawy filtrów.

Przy poszczególnych rozwiązaniach zamieszczamy opisy, a także przydatne materiały informacyjne (zobacz pliki do pobrania). Przypominamy również, że zapewniamy bezpłatną dostawę towaru na terenie całej Polski przy zakupach od 300 zł. W razie potrzeby, służymy fachową poradą przy wyborze oczyszczacza powietrza do konkretnego miejsca. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Możesz również odwiedzić nas w siedzibie firmy.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium