Produkty

najwyższej jakości

Korzystne

ceny

Szybka

wysyłka

Bezpieczne

zakupy

Odroczone płatności

dla jednostek budżetowych

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dozowników za złotówkę dostępnych w zestawach.

Przy zakupie określonej liczby opakowań konkretnych produktów dozownik otrzymać można od nas za symboliczny 1 zł netto. W prezentowanej kategorii przedstawiamy szczegóły dotyczące poszczególnych pakietów.

Przydatne zestawy dostępne w bardzo korzystnej cenie

Zachęcamy do zapoznania się z prezentowanymi zestawami. Dozownik + pasujący do niego preparat/ręcznik/papier to rozwiązanie, które sprawdza się w wielu obiektach (m.in. w restauracjach, hotelach, placówkach edukacyjnych, obiektach użyteczności publicznej). Zapewnia wygodę użytkowania konkretnego produktu i higienę. Dzięki pojemnikowi produkt jest odpowiednio zabezpieczony, ograniczone jest marnowanie preparatu czy też papieru.

Sprawdzone rozwiązania renomowanych marek

Dostarczamy produkty uznanych firm, takich jak Papernet, Lucart Professional czy Diversey. Kupując solidne pojemniki i dobre jakościowo wkłady do nich mamy pewność, że należycie spełnią swoje zadania. Każdy zestaw dostępny w naszym sklepie jest dokładnie opisany, wybrać można rozwiązanie, które będzie idealnie pasowało do konkretnego miejsca. 

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Warszawska 139 | 35-205 Rzeszów | tel/fax: 17 863 10 39 | tel.kom.: 536 906 717 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium