Produkty

najwyższej jakości

Korzystne

ceny

Szybka

wysyłka

Bezpieczne

zakupy

Odroczone płatności

dla jednostek budżetowych

Suszarki basenowe do włosów to podstawowy element wyposażenia krytych pływalni. Nowoczesne suszarki basenowe nie tylko właściwie spełniają swoje zadania, są bezpieczne w użytkowaniu i wytrzymałe, ale też stanowią ozdobę konkretnego miejsca.

Profesjonalne suszarki basenowe do włosów marki Warmtec

W naszym asortymencie znajdują się urządzenia polskiej firmy Warmtec, które są niezawodne, a przy tym łatwe do zamontowania i wygodne w obsłudze. Wyróżnia je wytrzymały silnik, duża trwałość podzespołów, wysoka moc grzewcza. Suszenie z ich pomocą odbywa się bardzo sprawnie. Urządzenia firmy Warmtec objęte są gwarancją „door-to-door”. Mają atest higieniczny PZH.

Czym się kierować przy wyborze suszarki basenowej?

Suszarka basenowa powinna być solidna i przystosowana do pracy w konkretnych warunkach. Przy wyborze sprzętu warto zwrócić uwagę na jego moc grzewczą, jakość zastosowanych komponentów, wygodę i bezpieczeństwo użytkowania, poziom emitowanego hałasu. Nie bez znaczenia będzie także wygląd urządzenia. Zdecydowanie polecamy sprzęt marki Warmtec, który sprawdzi się bardzo dobrze w obiektach intensywnie użytkowanych. 

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Warszawska 139 | 35-205 Rzeszów | tel/fax: 17 863 10 39 | tel.kom.: 536 906 717 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium