Produkty

najwyższej jakości

Korzystne

ceny

Szybka

wysyłka

Bezpłatna dostawa

od 300 zł

Bezpieczne

zakupy

Odroczone płatności

dla jednostek budżetowych

Łatwo rozpuszczalne produkty Dissolve Tech

Ręczniki papierowe Papernet Dissolve Tech są chłonne i wydajne, pozwalają sprawnie osuszyć dłonie po umyciu. Ich niekwestionowanym atutem jest rozpuszczalność w wodzie (po przypadkowym wrzuceniu do toalety). Zapobiega to zatkaniu kanalizacji. Oferujemy również łatwo rozpuszczalny papier toaletowy z omawianej linii.

Jak zapobiegać zapchaniu toalety ręcznikami?

Zużyte ręczniki papierowe powinny znaleźć się w koszu na odpady. Koniecznie zatem należy zadbać, aby w pomieszczeniu taki pojemnik był obecny. Dobrym rozwiązaniem jest zamieszczenie komunikatu z przypomnieniem, gdzie zużyte ręczniki powinny trafić (informacja w widocznym miejscu). Należy na bieżąco uzupełniać zapasy papieru toaletowego. Jeśli zabraknie papieru, ręczniki mogą zostać użyte zamiennie. Polecamy również zakupienie ręczników papierowych rozpuszczalnych w wodzie Papernet Dissolve Tech.

Ręczniki papierowe, które rozpuszczają się w wodzie

Niekwestionowanym atutem papierów higienicznych Papernet Dissolve Tech jest rozpuszczalność w wodzie (po przypadkowym wrzuceniu do toalety). Dobrze sprawdzają się w miejscach, w których występują problemy z systemami odpływowymi. Polecamy je również do miejsc o dużym przepływie osób, gdzie trzeba liczyć się z ryzykiem wyrzucania ręczników do toalety. Świetnie sprawdzą się między innymi w szkołach, obiektach użyteczności publicznej, restauracjach, obiektach noclegowych, szpitalach, pociągach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium