Produkty

najwyższej jakości

Korzystne

ceny

Szybka

wysyłka

Bezpieczne

zakupy

Odroczone płatności

dla jednostek budżetowych

Papier toaletowy w listkach jest bardzo wygodny w użytkowaniu, zapewnia też higienę na wysokim poziomie. Dotykamy tylko tej porcji papieru, która jest nam potrzebna. Po wyciągnięciu jednego listka, wysuwa się kolejny. Dozowane są pojedyncze listki, co zdecydowanie ogranicza ewentualne straty papieru. Nie musimy obawiać się, że nagle wypadnie większa ilość papieru, który się zmarnuje. Dobry jakościowo papier toaletowy w listkach w połączeniu z odpowiednim podajnikiem tworzą system zapewniający wydajność, komfort użytkowania produktu, a także oszczędność.

Oferowane przez nas papiery toaletowe w listkach są delikatne w dotyku, miękkie i wytrzymałe. Sprawdzą się w każdej toalecie. Dostarczamy innowacyjny papier toaletowy w listkach firmy Papernet, który wykonany jest z wykorzystaniem technologii Bio Tech. Mamy w asortymencie również ekologiczny papier toaletowy z linii Lucart EcoNatural, tworzony z poszanowaniem środowiska, troską o zrównoważony rozwój.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Warszawska 139 | 35-205 Rzeszów | tel/fax: 17 863 10 39 | tel.kom.: 536 906 717 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium