Produkty

najwyższej jakości

Korzystne

ceny

Szybka

wysyłka

Bezpieczne

zakupy

Odroczone płatności

dla jednostek budżetowych

Oferujemy papiery toaletowe takich marek jak Papernet, Lucart Professional, Lamix, Grite Professional. Są to papiery toaletowe w dużych rolkach, papiery toaletowe w małych rolkach, papiery toaletowe w listkach, a także papiery toaletowe bez gilzy.

Dobry jakościowo i wydajny papier toaletowy

Papier toaletowy to obowiązkowy element wyposażenia każdej toalety. Dostarczamy wysokiej jakości papiery toaletowe, które sprawdzą się zarówno w miejscach intensywnie użytkowanych, jak i toaletach o stosunkowo niewielkim natężeniu ruchu. W asortymencie mamy między innymi produkty Papernet wykonane w technologii Bio Tech, Full Tech, Kraft Tech. Posiadamy również ekologiczne papiery toaletowe marki Lucart Professional i wiele innych, użytecznych rozwiązań. Szeroki wybór produktów sprawia, że każdy klient znajdzie w naszej ofercie papier toaletowy, który sprawdzi się optymalnie w konkretnym miejscu.

Rozwiązanie, które ogranicza zużycie papieru

Dobre jakościowo, wytrzymałe produkty zapewniają nie tylko komfort użytkowania, ale również zadowalającą wydajność. Stosowanie papieru wraz z przeznaczonym do niego pojemnikiem ogranicza dodatkowo straty produktu. Dozowana jest odpowiednia porcja papieru.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Warszawska 139 | 35-205 Rzeszów | tel/fax: 17 863 10 39 | tel.kom.: 536 906 717 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium