Produkty

najwyższej jakości

Korzystne

ceny

Szybka

wysyłka

Bezpłatna dostawa

od 300 zł

Bezpieczne

zakupy

Odroczone płatności

dla jednostek budżetowych

Przedstawiamy rozbudowaną ofertę ręczników papierowych jednowarstwowych, jak i dwuwarstwowych. Wykonane są z celulozy lub makulatury. Posiadamy ręczniki papierowe składane ZZ, ręczniki papierowe składane wielopanelowe, ręczniki papierowe w roli, a także ręczniki papierowe w roli Autocut, które są przeznaczone do pojemników z automatycznym systemem odcinania. Wybór konkretnego ręcznika zależy od naszych potrzeb, a także od tego, do jakiego dozownika ma on pasować. Bardzo ekonomicznym rozwiązaniem jest zakupienie jednego z oferowanych przez nas pakietu ręczników, do którego dozownik dodawany jest za symboliczny 1 zł netto (szczegóły promocji znajdują się w zakładce "Dozowniki za 1 zł").

  • nowość

Ręczniki z celulozy i makulatury, które sprawdzą się w wielu miejscach

Ręczniki papierowe przydają się zdecydowanie w kuchniach, łazienkach, salonach SPA, garażach, warsztatach i wielu innych miejscach. Mogą być stosowane do osuszania dłoni, wycierania określonych powierzchni, mycia szyb, okien. Świetnie zastępują tradycyjne ściereczki. Są łatwe w użytkowaniu, higieniczne i nie wymagają prania. Po zakończeniu użytkowania papieru wystarczy go wyrzucić do kosza. Wybierając ręczniki wysokiej jakości, o odpowiedniej gramaturze mamy pewność, że będą należycie spełniały swoje zadania. Wystarczy niewielka ilość dobrego jakościowo papieru, aby skutecznie wytrzeć ręce czy też określony sprzęt, mebel. Pojedyncze dozowanie ręczników ogranicza dodatkowo straty papieru, a to prowadzi do oszczędności. Mamy kontakt tylko ze swoją porcję ręcznika, zatem jest to rozwiązanie zapewniające higienę na wysokim poziomie.

Najlepsze ręczniki papierowe cenionych marek 

W naszej ofercie znajdują się ręczniki papierowe marki Lucart Professional, Papernet, Lamix. Na uwagę zasługują między innymi ekologiczne rozwiązania z linii Lucart EcoNatural, które powstają w wyniku recyklingu kartonów po napojach. Z włókien celulozowych tworzone są ręczniki oraz papiery toaletowe, zaś z aluminium i polietylenu tworzone są pasujące do nich dozowniki. Wybierając papiery przyjazne dla środowiska dbamy o zrównoważony rozwój, chronimy drzewa, ograniczamy emisję CO2 do atmosfery. Papiery Lucart EcoNatural są dobre jakościowo, wydajne. Mają estetyczny, naturalny kolor drewna ("cafe late") i ciekawy wzorek. Ręczniki marki Papernet wykazują wysoce zadowalającą chłonność i wytrzymałość. Wybrane modele wytwarzane są z wykorzystaniem innowacyjnej technologii Dry Tech (TAD). Użytkuje się je bardzo komfortowo, są miękkie i delikatne dla skóry. Firma Papernet dostarcza papiery w opakowaniach zbiorczych, jak i w jednorazowych rolkach. Oddzielnie zafoliowane, duże rolki przydają się zdecydowanie w miejscach, w których pojawia się ryzyko zabrudzenia papieru w trakcie jego użytkowania (np. warsztat). W takim przypadku nie trzeba usuwać całej folii z rolki, wystarczy zrobić otwór w miejscu gilzy i wyciągnąć ją. Odwijanie ręcznika odbywa się od wewnątrz, a papier jest zabezpieczony przez folię przed przypadkowym zabrudzeniem.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium