Produkty

najwyższej jakości

Korzystne

ceny

Szybka

wysyłka

Bezpieczne

zakupy

Odroczone płatności

dla jednostek budżetowych

Profesjonalne środki do konserwacji zabezpieczają poszczególne powierzchnie przed zniszczeniem. Tworzą powłokę ochronną, wydłużają żywotność podłogi, nadają jej połysk. Prezentowane powłoki, impregnaty są bardzo skuteczne, a przy tym wydajne. Dostarczamy produkty marki Diversey, których jakość jest niekwestionowana.

Taski Jontec Eternum F2e wysokopołyskowa powłoka do podłóg wodoodpornych 5 L Taski Jontec Eternum F2e wysokopołyskowa powłoka do podłóg wodoodpornych 5 L
Producent: Diversey
Cena: 189,50 zł (netto: 154,07 zł )
zobacz więcej

Profesjonalne środki do konserwacji podłóg

Posiadamy specjalistyczne preparaty do konserwacji przeznaczone do różnych powierzchni. Są to między innymi impregnaty do zabezpieczania linoleum, preparaty do konserwacji podłóg wodoodpornych, preparaty do konserwacji podłóg drewnianych. Oferujemy specjalistyczne środki przeznaczone do podłóg nieelastycznych, środki do podłóg wykonanych z kamienia czy betonu. W prezentowanej kategorii znajdują się również produkty odpowiednie do podłóg sportowych. 

Szerokie zastosowanie powłok ochronnych i impregnatów

Profesjonalne powłoki ochronne i impregnaty znajdują zastosowanie w wielu miejscach - między  innymi w obiektach użyteczności publicznej, biurowcach, różnego typu placówkach. Skutecznie chronią podłogi, przedłużają ich żywotność. Rozwiązania marki Diversey, które mamy w asortymencie wyróżnia zdecydowanie zadowalająca wydajność. Zapraszamy do zapoznania się z opisami poszczególnych środków, a także z przydatnymi materiałami, które zamieszczamy w plikach do pobrania na kartach produktów. 

 

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Warszawska 139 | 35-205 Rzeszów | tel/fax: 17 863 10 39 | tel.kom.: 536 906 717 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium