Produkty

najwyższej jakości

Korzystne

ceny

Szybka

wysyłka

Bezpieczne

zakupy

Odroczone płatności

dla jednostek budżetowych

W prezentowanej kategorii znajdują się specjalistyczne preparaty do dezynfekcji powierzchni. Są to zarówno środki do dezynfekcji powierzchni z alkoholem, jak i preparaty do dezynfekcji powierzchni bez zawartości alkoholu w składzie. Ciekawym rozwiązaniem są produkty myjąco-dezynfekujące, które pozwalają kompleksowo zadbać o czystość w konkretnym miejscu. Mają bardzo dobre właściwości myjące, wykazuje też wysoką skuteczność w zakresie dezynfekcji powierzchni. Dzięki szerokiej ofercie wybrać można taki produkt, który w określonym przypadku okaże się najlepszym rozwiązaniem. 

Divosan Extra preparat dezynfekcyjny do zamgławiania 20 L Divosan Extra preparat dezynfekcyjny do zamgławiania 20 L
Producent: Diversey
Cena: 775,74 zł (netto: 630,68 zł )
szt.
zobacz więcej
Oxivir Excel skoncentrowany preparat myjąco-dezynfekujący 5 L Oxivir Excel skoncentrowany preparat myjąco-dezynfekujący 5 L
Producent: Diversey
Cena: 212,40 zł (netto: 196,67 zł )
szt.
zobacz więcej
Suma Dis D4 preparat dezynfekcyjny 20 L Suma Dis D4 preparat dezynfekcyjny 20 L
Producent: Diversey
Cena: 680,50 zł (netto: 553,25 zł )
szt.
zobacz więcej
Alco Cid A preparat dezynfekcyjny na bazie alkoholu 20 L Alco Cid A preparat dezynfekcyjny na bazie alkoholu 20 L
Producent: Cid Lines
Cena: 462,67 zł (netto: 428,40 zł )
szt.
zobacz więcej
Divodes FG VT29 preparat dezynfekcyjny na bazie alkoholu 20 L Divodes FG VT29 preparat dezynfekcyjny na bazie alkoholu 20 L
Producent: Diversey
Cena: 528,23 zł (netto: 489,10 zł )
szt.
zobacz więcej

Szeroki wybór preparatów do dezynfekcji powierzchni

Dostarczamy środki do dezynfekcji powierzchni w większych i mniejszych opakowaniach, tabletki dezynfekcyjne na bazie aktywnego chloru, skoncentrowane preparaty, gotowe do użycia chusteczki do dezynfekcji powierzchni. Posiadamy także jednorazowe, suche ściereczki w wiaderku (Diversey Dry Wipes), do których można dodać odpowiedni środek. W prezentowanej kategorii znajduje się również preparat dezynfekcyjny do zamgławiania Divosan Extra firmy Diversey. Środek jest odpowiedni do zamgławiacza elektrycznego New Jet Diversey. Przeznaczony jest do użytku profesjonalnego.

Dezynfekcja podłóg

Oferujemy specjalistyczne preparaty do dezynfekcji podłóg, które sprawdzą się w takich miejscach jak szpitale, hotele, zakłady pracy, w których konieczne jest zachowanie odpowiedniego poziomu higieny powierzchni płaskich. Dostarczamy między innymi preparat Taski Sprint Degerm, który zarazem myje i dezynfekuje wiele twardych, wodoodpornych powierzchni. Posiada właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze, a także prątkobójcze.

Płyny do dezynfekcji mebli, blatów, szafek, półek

Istotną część naszej oferty stanowią preparaty na bazie aktywnego tlenu, wykazujące silne działanie bakteriobójcze i wirusobójcze – jak Oxivir Plus czy Oxivir Plus Spray. Płyny te nadają się mycia i dezynfekcji powierzchni wykazujących wrażliwość na alkohol. Mają właściwości odkamieniające, nie pozostawiają smug, a także — są bezpieczne dla ludzi i środowiska. Płyny do dezynfekcji mebli znajdują zastosowanie w gabinetach lekarskich, na salach chorych, w przychodniach oraz wszędzie tam, gdzie zachowanie wysokiego poziomu higieny przedmiotów ma istotne znaczenie dla zdrowia ludzi.

Ekonomiczny płyn do dezynfekcji powierzchni w opakowaniu o pojemności 5 L

W Linea zakupić można zarówno małe małe opakowania płynów do dezynfekcji powierzchni, jak również preparaty w ekonomicznych butlach o pojemności 5 L, a nawet w opakowaniach 20-litrowych. Można nimi z powodzeniem myć powierzchnie o dużym metrażu. Dzięki wysokiej wydajności wystarczają na długi czas.

Prezentowane środki należy stosować zgodnie z instrukcją użycia, zaleceniami podanymi przez producenta. 

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Warszawska 139 | 35-205 Rzeszów | tel/fax: 17 863 10 39 | tel.kom.: 536 906 717 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium