Produkty

najwyższej jakości

Korzystne

ceny

Szybka

wysyłka

Bezpieczne

zakupy

Odroczone płatności

dla jednostek budżetowych

Pojemniki Lucart Identity łączą w sobie wysoką jakość wykonania, użyteczność i estetykę. Zapewniają odpowiednie standardy higieny, wykazują przy tym zdecydowanie zadowalającą trwałość.

Dozowniki łazienkowe firmy Lucart Professional w kolorze czarnym

Linia Lucart Identity czarna zawiera dozowniki mydła w sprayu, dozowniki mydła w pianie, pojemniki na papier toaletowy, a także pojemniki na ręczniki. Stylowe wykończenie podkreśla ich urok. Stają się ozdobą pomieszczeń, w których się znajdują. W prezentowanej linii dostępny jest także kosz na odpady z pokrywą w czarnym wykończeniu, który świetnie komponuje się z innymi elementami serii.

Eleganckie i niezawodne

Dozowniki Lucart Identity są nie tylko ciekawe wizualnie, ale też bardzo wygodne w użytkowaniu i solidne. Mają wytrzymałą obudowę, służą użytkownikom przez wyjątkowo długi czas i zachwycają swoją funkcjonalnością. Wymiana wkładów w pojemnikach jest bezproblemowa – w wielu modelach można wybrać pomiędzy bezpiecznym otwieraniem na klucz, a sprawnym i szybkim otwieraniem na przycisk. Wybór konkretnej opcji uzależniony jest od upodobań klienta, jak i specyfiki konkretnego miejsca. Dozowanie pojedynczych listków jest bardzo higieniczne, ogranicza też ewentualne straty papieru. Użytkownik otrzymuje taką „porcję” papieru, jaka jest mu potrzebna. Warto zwrócić uwagę na dozowniki z automatycznym systemem odcinania listków. Do poszczególnych dozowników pasuję wkłady oferowane przez markę Lucart Professional.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Warszawska 139 | 35-205 Rzeszów | tel/fax: 17 863 10 39 | tel.kom.: 536 906 717 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium