Produkty

najwyższej jakości

Korzystne

ceny

Szybka

wysyłka

Bezpłatna dostawa

od 300 zł

Bezpieczne

zakupy

Odroczone płatności

dla jednostek budżetowych

Filtruj
Producent
Cena
  • od
    do

Firma Linea oferuje możliwość wynajmu maszyn i urządzeń na bardzo korzystnych warunkach.

Opcja wynajmu sprawdza się między innymi wówczas, gdy nie chcemy jednorazowo ponosić kosztów zakupu. W takim przypadku można zdecydować się na comiesięczną opłatę za użytkowanie sprzętu. Wynajem to optymalne rozwiązanie także wówczas, gdy sprzęt jest nam potrzebny tylko okazjonalnie.

Koszty użytkowania sprzętu i jego serwisowania są stałe, nie pobieramy opłat wstępnych. W cenę wynajmu wliczone są koszty opieki technicznej, szkolenia z zakresu obsługi maszyn/urządzeń. W przypadku wynajmu większej liczby urządzeń zapewniamy atrakcyjne rabaty. Po zakończeniu umowy wynajmu Klient ma pierwszeństwo do zakupu maszyny – w korzystnej cenie.

Maszyny czyszczące objęte są gwarancją przez cały okres trwania umowy wynajmu.

Maszyny czyszczące do podłóg - wynajem krótkoterminowy i długoterminowy

Umożliwiamy wynajem krótkoterminowy oraz wynajem długoterminowy maszyn czyszczących szwajcarskiej marki Taski. Jest to sprzęt o wysokim stopniu niezawodności, niezwykle solidny i użyteczny. Zastosowano w nim wiele innowacyjnych rozwiązań, które zwiększają komfort sprzątania oraz zdecydowanie ułatwiają dbanie o porządek na większych powierzchniach. W ofercie posiadamy maszyny czyszczące bateryjne, maszyny czyszczące kablowe, maszyny czyszczące samojezdne.

Firma Linea jest Autoryzowanym Dealerem urządzeń marki Taski, prowadzimy Autoryzowany Punkt Serwisowy Taski. Wynajęcie (czy też zakup) urządzenia w naszej firmie to gwarancja profesjonalnej obsługi i fachowego doradztwa, a także kompleksowej opieki w trakcie korzystania ze sprzętu.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium