Produkty

najwyższej jakości

Korzystne

ceny

Szybka

wysyłka

Bezpieczne

zakupy

Odroczone płatności

dla jednostek budżetowych

Specjalistyczne środki do wykładzin i dywanów skutecznie likwidują zabrudzenia nie niszcząc przy tym czyszczonych powierzchni. Usuwają brud, plamy, efektywnie odświeżają. Są łatwe do zastosowania i bardzo wydajne.

Profesjonalne środki czyszczące do dywanów i wykładzin

Posiadamy w asortymencie specjalistyczne preparaty do usuwania plam i brudu z dywanów oraz wykładzin podłogowych. Są to środki cenionych marek, takich jak Diversey czy Cormen. Znajdują się w dużych opakowaniach, jak i mniejszych butelkach. Dostarczamy również środki w formie sprayu. Spray Taski Tapi Spotex 1 nadaje się do usuwania tłustych plam i wielu innych zabrudzeń z dywanów, wykładzin, tapicerki. Taski Tapi Gum to środek w formie aerozolu, który skutecznie usuwa pozostałości po gumie do żucia. 

Skuteczne pranie dywanów oraz tapicerki

W Linea zakupić można profesjonalny szampon do okresowego prania dywanów oraz tapicerki Taski Tapi Shampoo, który jest bezpieczny dla wszystkich rodzajów dywanów. Może być używany do prania na mokro, do prania na sucho, do prania przy wykorzystaniu maszyny jednotarczowej.

Prezentowane środki przeznaczone są do użytku profesjonalnego, są skuteczne i wydajne. Należy je stosować zgodnie z zaleceniami podanymi przez producenta. 

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Warszawska 139 | 35-205 Rzeszów | tel/fax: 17 863 10 39 | tel.kom.: 536 906 717 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium