Produkty

najwyższej jakości

Korzystne

ceny

Szybka

wysyłka

Bezpieczne

zakupy

Odroczone płatności

dla jednostek budżetowych

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ręczników składanych wielopanelowych. Posiadamy produkty wytwarzane z celulozy, jak i makulatury. Ciekawym rozwiązaniem są papiery z linii Lucart EcoNatural, które powstają w wyniku recyklingu kartonów po napojach. Są ekologiczne, a przy tym wydajne i dobre jakościowo. W prezentowanej kategorii znajdują się również ręczniki papierowe znanej firmy Papernet. Są to między innymi wyjątkowo chłonne i wytrzymałe papiery wytwarzane w innowacyjnej technologii Dry Tech (TAD).

Wybierając papiery o odpowiednich parametrach ograniczamy zużycie ręczników. Zazwyczaj wystarcza jeden listek, aby szybko i skutecznie osuszyć dłonie. Ręczniki mogą być wykorzystane również do sprzątania niewielkich powierzchni. Duże, ekonomiczne opakowania zbiorcze służą użytkownikom przez długi czas.

Oferowane produkty przeznaczone są do dozowników ręczników wielopanelowych. Podawanie pojedynczych listków zapewnia higienę i ogranicza straty papieru.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Warszawska 139 | 35-205 Rzeszów | tel/fax: 17 863 10 39 | tel.kom.: 536 906 717 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium