Produkty

najwyższej jakości

Korzystne

ceny

Szybka

wysyłka

Bezpłatna dostawa

od 300 zł

Bezpieczne

zakupy

Odroczone płatności

dla jednostek budżetowych

Ręczniki papierowe w roli mają szerokie zastosowanie – sprawdzają się w kuchniach, łazienkach, warsztatach, garażach i wielu innych miejscach. Można przy ich pomocy osuszać ręce, czyścić określone powierzchnie, myć okna, lustra, a nawet wycierać naczynia. Posiadamy ręczniki w opakowaniach zbiorczych oraz ręczniki pakowane pojedynczo, w oddzielne folie. Osobne zafoliowanie każdej rolki ułatwia korzystanie z ręcznika w miejscach, w których istnieje ryzyko zabrudzenia papieru (np. garaż). Nie trzeba w takim przypadku ściągać całej folii z rolki, wystarczy zrobić otwór w miejscu tulei (rozwijanie odbywa się wówczas od środka). 

Dostarczamy ręczniki o odpowiedniej chłonności i wytrzymałości, które należycie spełniają swoje zadania, nie rozdzierają się przypadkowo. Są to produkty takich marek jak Papernet czy też Lamix. Występują w formie maxi rolek, jak i nieco mniejszych mini rolek. Mogą być użytkowane w formie wolnostojącej lub z wykorzystaniem specjalnych pojemników centralnego dozowania. W pojemnikach dozowanie odbywa się od środka rolki, po wcześniejszym usunięciu tekturowej tulei. W oferowanych przez nas rolkach gilza wyciągana jest sprawnie i bezproblemowo.

Prezentowane ręczniki jednorazowe wykonane są z celulozy lub makulatury. W zależności od modelu mają jedną albo dwie warstwy. Świetnie zastępują tradycyjne ściereczki, są bardzo higieniczne i wydajne. 

  • wyprzedaż

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium