Produkty

najwyższej jakości

Korzystne

ceny

Szybka

wysyłka

Bezpieczne

zakupy

Odroczone płatności

dla jednostek budżetowych

Przedstawiamy odświeżacze w sprayu o bardzo dobrych właściwościach. Produkty takich marek jak Impeco, Cormen czy Diversey wyróżnia skuteczne działanie i wysoka wydajność. Oferujemy preparaty, które odświeżają powietrze oraz środki do neutralizacji zapachów z określonych powierzchni (np. mebli).

Jaki odświeżacz w sprayu będzie najlepszy?

Wszystkie odświeżacze w sprayu z naszej oferty to produkty dobre jakościowo i skuteczne. Oferujemy asortyment sprawdzonych marek, który należycie spełnia swoje zadania. Zarówno odświeżacze Impeco, jak i produkty Cormen czy Diversey zdecydowanie polecamy. Wybór konkretnego rozwiązania zależy przede wszystkim od wymagań klienta. Odświeżacze dostępne są w różnych wersjach zapachowych – zdecydowanie jest w czym wybierać. Nabyć można także środki, których głównym zadaniem jest neutralizacja nieprzyjemnych zapachów w pomieszczeniu. Bardzo ważne jest, aby preparaty stosować zgodnie z zaleceniami producenta.

Odświeżacz powietrza z olejkiem zapachowym w sprayu

Odświeżacze powietrza z serii Impeco Power Blaster posiadają w składzie olejki zapachowe. Mają bardzo ciekawe i przyjemne zapachy, wyróżnia je także wysoka trwałość. Po rozpyleniu zapach utrzymuje się nawet przez kilkanaście godzin.

Preparat do neutralizacji nieprzyjemnych zapachów w sprayu

Posiadamy w ofercie preparaty do neutralizacji zapachów z określonych powierzchni. Good Sense Fresh O3a marki Diversey to środek, który zawiera opatentowaną technologię neutralizującą niekorzystne zapachy. Bardzo skutecznie działają również odświeżacze/neutralizatory zapachów firmy Cormen.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Warszawska 139 | 35-205 Rzeszów | tel/fax: 17 863 10 39 | tel.kom.: 536 906 717 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium