Prezentacje i szkolenia

Umów się na bezpłatny pokaz maszyny czyszczącej!

Organizujemy bezpłatne prezentacje i testy maszyn czyszczących. Przeprowadzamy również szkolenia dotyczące obsługi sprzętu.

Prezentacje są niezobowiązujące. Odbywają się w dogodnym dla Klienta miejscu, w ustalonym wspólnie terminie.

Dlaczego warto umówić się na prezentację?

Podczas spotkania zapoznasz się z budową, działaniem i obsługą automatu szorująco-zbierającego. Możesz wypróbować konkretny model i uzyskać szczegółowe informacje dotyczące sprzątania maszynowego. Decyzję o ewentualnym zakupie podejmiesz świadomie, po dokładnym sprawdzeniu maszyny.

Zależy nam, aby oferować Klientom maszyny dopasowane do ich potrzeb i wymagań. Wybór sprzętu nie powinien być przypadkowy.

 

Napisz lub zadzwoń do nas, aby umówić się na prezentację maszyny czyszczącej: sklep@elinea.com.pl , 730 994 188.

 

Jesteśmy Autoryzowanym Dostawcą Maszyn Taski Diversey. Prowadzimy również Punkt Serwisowy Taski. Posiadamy dużą wiedzę na temat dostarczanych rozwiązań i chętnie się nią dzielimy. Zapewniamy fachową pomoc przy wyborze urządzenia i szeroko rozumianą opiekę posprzedażową.

W naszej ofercie znajdziesz wydajne i wytrzymałe automaty szorująco-zbierające TASKI ULTIMAXX i TASKI SWINGO. Zastosowano w nich innowacyjne rozwiązania i przemyślane technologie, dzięki którym sprzątanie maszynowe jest nie tylko skuteczne, ale także wygodne dla operatora. Jesteśmy przekonani co do wysokiej jakości oferowanego sprzętu.

Zobacz propozycje urządzeń w kategorii → maszyny czyszczące. Na kartach produktu znajdziesz dokładne opisy automatów szorująco-zbierających i przydatne materiały informacyjne.

 Certyfikat Autoryzowany Dostawca Maszyn Taski Diversey

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium