Produkty

najwyższej jakości

Korzystne

ceny

Szybka

wysyłka

Bezpieczne

zakupy

Odroczone płatności

dla jednostek budżetowych

Przedstawiamy profesjonalne maszyny czyszczące z zasilaniem kablowym marki Taski. Bardzo dobrze sprawdzają się w miejscach, w których istotne jest zapewnienie długiego czasu pracy maszyny - nie ogranicza nas stan naładowania baterii. Polecane są do przestronnych pomieszczeń, jak i niewielkich oraz trudno dostępnych miejsc. Nierzadko używane są w firmach usługowych do czyszczenia pobudowlanego, a także do czyszczenia podłóg w obiektach użyteczności publicznej (w godzinach ich zamknięcia). Prezentowane automaty skutecznie czyszczą i osuszają posadzkę, wyróżnia je świetna jakość i wysoki stopień niezawodności.

Taski swingo 150 E kablowa maszyna czyszcząca Taski swingo 150 E kablowa maszyna czyszcząca
Producent: Taski
Cena: 8 000,00 zł (netto: 6 504,07 zł )
szt.
zobacz więcej
Taski swingo 350 E kablowa maszyna czyszcząca Taski swingo 350 E kablowa maszyna czyszcząca
Producent: Taski
Cena: 12 000,00 zł (netto: 9 756,10 zł )
szt.
zobacz więcej
Taski swingo 455 E kablowa maszyna czyszcząca Taski swingo 455 E kablowa maszyna czyszcząca
Producent: Taski
Cena: 12 915,00 zł (netto: 10 500,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Taski swingo 755 E kablowa maszyna czyszcząca Taski swingo 755 E kablowa maszyna czyszcząca
Producent: Taski
Cena: 17 500,00 zł (netto: 14 227,64 zł )
szt.
zobacz więcej
Taski swingo 1255 E kablowa maszyna czyszcząca Taski swingo 1255 E kablowa maszyna czyszcząca
Producent: Taski
Cena: 18 000,00 zł (netto: 14 634,15 zł )
szt.
zobacz więcej

Niezawodne maszyny czyszczące Taski z zasilaniem kablowym

Kablowe automaty szorująco-zbierające szwajcarskiej marki Taski nie tylko czyszczą, ale także osuszają różne typy powierzchni. Wyposażone są w przewód zasilający, który w dowolnym momencie można odpiąć i wyprostować (nie jest na stałe przymocowany do urządzenia). Odpowiednia długość przewodu zapewnia wygodne sterowanie i możliwość bezproblemowego manewrowania urządzeniem podczas sprzątania.

Maszyny czyszczące Taski mają intuicyjny oraz czytelny panel sterowania. Wykonane są z dobrych jakościowo i wytrzymałych materiałów, dzięki czemu żywotność urządzenia jest zdecydowanie zadowalająca. Posiadają szczotki szorujące, które dopasowują się do rodzaju posadzki i skutecznie usuwają zabrudzenia.

Kablowe maszyny czyszczące Taski umożliwiają zachowanie należytych standardów higieny w wielu obiektach - między innymi halach sportowych i magazynowych, salach gimnastycznych, garażach, szpitalach, kościołach. Urządzenia są zwinne, łatwe w prowadzeniu i obsłudze – znacznie ułatwiają sprzątanie, a przy tym zapewniają bardzo dobre efekty czyszczenia.

Linea to Autoryzowany Przedstawiciel Taski Diversey

Firma Linea jest Autoryzowanym Dealerem i Autoryzowanym Punktem Serwisowym urządzeń marki Taski. Zapewniamy fachowe doradztwo przy wyborze maszyn czyszczących i kompleksową opiekę okołosprzedażową. Umożliwiamy zakup, wynajem, jak i wzięcie automatu w leasing. Organizujemy bezpłatne prezentacje oferowanych maszyn - Klient może zobaczyć jak działa konkretne urządzenie i jaka jest jego specyfika przed podjęciem decyzji o zakupie. Przeprowadzamy także szkolenia dotyczące obsługi maszyn po nabyciu sprzętu - jeśli tylko jest taka potrzeba. 

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Warszawska 139 | 35-205 Rzeszów | tel/fax: 17 863 10 39 | tel.kom.: 536 906 717 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium