Produkty

najwyższej jakości

Korzystne

ceny

Szybka

wysyłka

Bezpieczne

zakupy

Odroczone płatności

dla jednostek budżetowych

Zastosowanie odświeżacza do odkurzacza to pomysłowy i prosty sposób na wprowadzenie do pomieszczenia ciekawego zapachu. Odświeżanie jest w tym przypadku maksymalnie uproszczone, odbywa się podczas wykonywania czynności porządkowych. Wystarczy umieścić odświeżacz w odkurzaczu, aby cieszyć się pięknym zapachem w sprzątanym wnętrzu.

Odświeżacz do odkurzacza firmy Diversey

Odświeżacz Taski Tapi Deo firmy Diversey przeznaczony jest do użycia w odkurzaczach przemysłowych na sucho. Neutralizuje niekorzystne zapachy podczas wydmuchiwania powietrza z odkurzacza. Dzięki zastosowaniu granulek w sprzątanym pomieszczeniu pojawia się świeży, przyjemny zapach.

Jak włożyć zapach do odkurzacza?

Zastosowanie produktu jest bardzo proste. Wystarczy rozsypać zawartość saszetki na podłodze i rozpocząć odkurzanie. Taką czynność powtarzać można przy każdej wymianie worka. Przed zastosowaniem produktu należy zapoznać się z dokładną instrukcją użycia podaną przez producenta. W plikach do pobrania (na karcie produktu) zamieściliśmy przydatne materiały informacyjne dotyczące granulek Taski Tapi Deo C9a. Warto zapoznać się między innymi z instrukcją obrazkową, na której pokazane jest jak stosować omawiany odświeżacz do odkurzacza.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Warszawska 139 | 35-205 Rzeszów | tel/fax: 17 863 10 39 | tel.kom.: 536 906 717 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium