Produkty

najwyższej jakości

Korzystne

ceny

Szybka

wysyłka

Bezpłatna dostawa

od 300 zł

Bezpieczne

zakupy

Odroczone płatności

dla jednostek budżetowych

W Linea nabyć można solidne kosze do segregacji odpadów firmy Alda, które pomagają dbać o otaczające nas środowisko. Dzięki odpowiednio oznaczonym pojemnikom segregowanie śmieci jest maksymalnie ułatwione. 

Pojemniki do segregacji cenionych marek

W naszym asortymencie znajdują się kosze do segregacji odpadów firmy Alda. Firma dostarcza rozwiązania solidne i trwałe, a także przyjazne dla środowiska. Materiał używany do produkcji koszy jest odnawialny – może być poddany procesowi recyklingu. Kosze przystosowane są do segregacji papieru, szkła, metalu i plastiku, bio odpadów, a także odpadów zmieszanych. Zastosowane naklejki i odpowiednie oznaczenia kolorystyczne pomagają określić rodzaj odpadu, jaki w konkretnym pojemniku powinien się znaleźć. W niebieskich pojemnikach gromadzi się papier, w żółtych metal i plastik, w zielonych szkło, natomiast w czarnych pojemnikach znajdują się odpady zmieszane. Do brązowych pojemników wrzuca się odpady biodegradowalne. Kosze firmy Alda łatwo jest utrzymać w należytej czystości, mogą być użytkowane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Podstawa koszy jest gumowa, dzięki czemu nie przemieszczają się przypadkowo, nie ma też ryzyka zarysowania podłogi. Pojemniki z linii „EKO” można łączyć w zestawy, dzięki zastosowaniu odpowiednich łączników.

Dlaczego warto segregować śmieci?

Korzyści wynikające z segregowania odpadów są niekwestionowane. Poprzez segregowanie śmieci i umieszczanie ich w wyznaczonych do tego pojemnikach dbamy o środowisko, pozyskujemy surowce wtórne. Część odpadów można ponownie przetwarzać – jeśli śmieci są umieszczane w wyznaczonych do tego pojemnikach, proces recyklingu odbywa się sprawniej. Oszczędzamy zatem zasoby przyrody, zapobiegamy powstawaniu zbyt dużej ilości odpadów.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium