Produkty

najwyższej jakości

Korzystne

ceny

Szybka

wysyłka

Bezpieczne

zakupy

Odroczone płatności

dla jednostek budżetowych

Prezentowane wkładki pomagają utrzymać pisuar w czystości, eliminują nieprzyjemne zapachy. Jest to tani, a przy tym skuteczny sposób na odświeżenie pisuaru.

Pachnące wkładki, które pomagają utrzymać pisuar w czystości

Czystość w toalecie powinna być utrzymana na możliwie wysokim poziomie. Konieczne jest zatem systematyczne i dokładne sprzątanie pomieszczenia. Warto stosować także akcesoria, które pomagają zapewnić we wnętrzu świeżość i higienę. Prezentowane wkładki WAVE 2.0 FrePro mają przyjemny zapach, ograniczają rozpryskiwanie moczu, czyszczą pisuar. Wystarczają na długi czas – działają przez co najmniej 30 dni.

Świetne rozwiązanie do toalet intensywnie użytkowanych

Wkładki do pisuarów bardzo dobrze sprawdzają się w toaletach o dużym natężeniu ruchu. Mogą być używane między innymi w hotelach, obiektach użyteczności publicznej czy restauracjach. Nadają się do każdej niemal toalety, w której obecny jest pisuar.

Jaki zapach do pisuaru?

Dostarczamy wkładki do pisuarów w kilku wersjach zapachowych. Dostępne są wkładki o zapachu wiciokrzewu, bawełny, a także mango. Każdy z oferowanych zapachów jest przyjemny i intensywny, utrzymuje się w pomieszczeniu przez długi czas.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Warszawska 139 | 35-205 Rzeszów | tel/fax: 17 863 10 39 | tel.kom.: 536 906 717 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium