Produkty

najwyższej jakości

Korzystne

ceny

Szybka

wysyłka

Bezpieczne

zakupy

Prezentowane wkłady przeznaczone są do zastosowania w dozownikach. Produkty znajdują się w szczelnie zamkniętych opakowaniach, są sterylne. Rozwiązanie polecane jest w szczególności do miejsc, w których zapewnić należy wysokie standardy higieny (np. hotele, placówki służby zdrowia, placówki edukacyjne, obiekty użyteczności publicznej).

Posiadamy preparaty takich marek jak Lucart, Ecolab Dermados, Papernet. Na uwagę zasługują także produkty z linii Diversey Soft Care oraz Diversey IntelliCare. Wkłady do systemu Soft Care i IntelliCare wyposażone są w higieniczną pompkę dozującą. Do butelek nie dostaje się powietrze, co zapewnia bezpieczeństwo użytkowania, ogranicza ryzyko zakażenia niebezpiecznymi bakteriami. Stosowanie wkładów jest wygodne i bezproblemowe, nie musimy obawiać się niekontrolowanego wypłynięcia mydła. Wkłady wymienia się sprawnie i szybko. Są wydajne – opakowania wystarczają na długi czas. Kontrolowane dozowanie sprawia, że ilość zużytego środka jest zredukowana, a to prowadzi do oszczędności.

Wśród oferowanych wkładów do dozowników znaleźć można środki do częstego mycia rąk, ciała, włosów, preparaty do dezynfekcji, mydła antybakteryjne. Oferujemy zarówno produkty przyjemnie pachnące, jak i takie, które nie zawierają związków zapachowych i polecane są osobom o wrażliwej skórze. Warto zapoznać się z ofertą preparatów „3 w 1”, które łączą w sobie różne właściwości. Wiele środków ma nie tylko bardzo dobre właściwości myjące, ale też zapewnia skórze odpowiednią pielęgnację.

Wkłady do dozowników można łatwo przechowywać, nie zajmują dużo miejsca. W połączeniu z odpowiednimi dozownikami tworzą system, który zapewnia oszczędność, wygodę użytkowania, a przy tym gwarantuje zachowanie odpowiedniego poziomu higieny.

Soft Care Med żel do dezynfekcji rąk 500 ml Soft Care Med żel do dezynfekcji rąk 500 ml
Producent: Diversey
Cena: 25,76 zł (netto: 23,85 zł )
szt.
zobacz więcej
Mydło w płynie antybakteryjne Papernet 500 ml Mydło w płynie antybakteryjne Papernet 500 ml
Producent: Papernet
Cena: 21,28 zł (netto: 17,30 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Soft Care Dove kremowe mydło do rąk 800 ml Soft Care Dove kremowe mydło do rąk 800 ml
Producent: Diversey
Cena: 30,20 zł (netto: 24,55 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Mydło do rąk w pianie Papernet 411209 500 ml Mydło do rąk w pianie Papernet 411209 500 ml
Producent: Papernet
Cena: 20,38 zł (netto: 16,57 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Soft Care Foam Soap mydło do rąk w pianie 700 ml Soft Care Foam Soap mydło do rąk w pianie 700 ml
Producent: Diversey
Cena: 26,60 zł (netto: 21,63 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl