Produkty

najwyższej jakości

Korzystne

ceny

Szybka

wysyłka

Bezpłatna dostawa

od 300 zł

Bezpieczne

zakupy

Odroczone płatności

dla jednostek budżetowych

Filtruj
Producent
Cena
  • od
    do

Parownice Diversey, które mamy w asortymencie są nie tylko skuteczne, ale też solidnie wykonane. Dzięki przemyślanej konstrukcji łatwo docierają nawet do trudno dostępnych miejsc. Czyszczenie parą na sucho nie wymaga użycia detergentów, co jest rozwiązaniem przyjaznym dla środowiska. Parownice do sprzątania pozwalają zadbać o czystość na wielu powierzchniach pionowych oraz poziomych.

Parownica Taski steam S04 Parownica Taski steam S04
Producent: Taski
Cena:

9 175,80 zł

Cena netto: 7 460,00 zł

szt.
zobacz więcej
Parownica z funkcją odsysania i możliwością użycia detergentu Taski steam SDV8 Parownica z funkcją odsysania i możliwością użycia detergentu Taski steam SDV8
Producent: Taski
Cena:

26 764,80 zł

Cena netto: 21 760,00 zł

szt.
zobacz więcej
Parownica z funkcją odsysania Taski steam SV4 Parownica z funkcją odsysania Taski steam SV4
Producent: Taski
Cena:

14 427,90 zł

Cena netto: 11 730,00 zł

szt.
zobacz więcej

Profesjonalne parownice o szerokim zastosowaniu

Parownice to urządzenia do czyszczenia parą na "sucho". Wytwarzają parę o niskiej wilgotności. Sprawdzają się bardzo dobrze do głębokiego czyszczenia, a także dezynfekcji wielu twardych i miękkich powierzchni. Parownice mają bardzo szerokie zastosowanie, dostępnych jest do nich wiele przydatnych akcesoriów.

Aby utrzymać higienę powierzchni przy użyciu parownicy potrzeba użyć trochę wody. Para wytwarzana przez parownice Diversey nazywana jest „suchą”, zawiera niewielką ilość wody (ok. 5-6 %), charakteryzuje się mniejszą gęstością niż powietrze, którym oddychamy. Odpowiednia temperatura pozwala skutecznie radzić sobie z zanieczyszczeniami, zarazkami, bakteriami, emulguje olej, tłuszcz. W efekcie otrzymujemy higieniczną i suchą powierzchnię.

Gdzie sprawdzi się parownica?

Czyszczenie parą na sucho sprawdza się na wielu powierzchniach – zarówno pionowych, jak i poziomych. Polecane jest również w przypadku dywanów, tkanin. Czyszczenie może odbywać się bez użycia detergentów. Opcjonalnie zastosować można odpowiednie roztwory chemiczne, które poprawią efekt czyszczenia. Parownic nie używa się na powierzchniach, które wykazują wyjątkową wrażliwość na ciepło. Czyszczenie parą nie jest szybkie, ale daje wysoce zadowalające efekty.

Urządzenia do czyszczenia parowego znajdują zastosowanie w takich miejscach jak placówki medyczne, obiekty hotelowe, placówki gastronomiczne, obiekty sportowe (np. siłownie), szkoły, środki transportu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą parownic w Linea, jak i z innymi urządzeniami i produktami dostępnymi w naszym sklepie.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium