FAQ

Co warto wiedzieć o firmie Linea?

Firma Linea istnieje z powodzeniem od 2013 roku. Prowadzimy sklep stacjonarny oraz internetowy. Posiadamy szerokie doświadczenie w branży, chętnie dzielimy się posiadaną wiedzą. Oferujemy szeroki wybór środków czyszczących, profesjonalnych maszyn i urządzeń, dozowników i pojemników, produktów do dezynfekcji, papierów higienicznych, suszarek, oczyszczaczy powietrza i wielu innych produktów. Współpracujemy z cenionymi markami, takimi jak Diversey, Papernet, Splast, Warmtec, Vileda Professional.

W ofercie posiadamy urządzenia i produkty przeznaczone na użytek profesjonalny, jak i prywatny.

Adres firmy: Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna ul. Technologiczna 44, 35-213 Rzeszów.

 

Płatność i dostawa

Jakie są dostępne formy płatności w Linea?

W sklepie Linea można wybrać następujące formy płatności: przelew, pobranie, płatność elektroniczna (system płatności PayU). Za towar można zapłacić także w siedzibie firmy – przy odbiorze osobistym zamówienia.

Zapraszamy do zakładki → Formy płatności.

 

Czy umożliwiamy odroczenie płatności dla jednostek budżetowych?

Tak – umożliwiamy odroczenie płatności dla jednostek budżetowych (przelew 14 dni).

 

Jaki jest koszt dostawy zamówionych produktów?

Koszt przesyłki kurierskiej uzależniony jest od wyboru metody płatności:

- przedpłata 12,30 zł,

- płatność za pobraniem 15,99 zł.

Przy zakupach od 300 zł towar dostarczany jest bezpłatnie na terenie Polski.

Zapraszamy do zakładki → Czas i koszty dostawy.

 

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Zamówienia realizowane są tak szybko, jak jest to możliwe. Przy poszczególnych produktach w sklepie zamieszczamy informację dotyczącą maksymalnego czasu wysyłki od momentu złożenia zamówienia.

 

Czy towar można odebrać osobiście?

Tak. Towar można odebrać osobiście w siedzibie firmy Linea, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-16:00. Koszt odbioru osobistego przy każdej formie płatności wynosi 0 zł.

 

Maszyny czyszczące i urządzenia

Jakie są najważniejsze zalety oferowanych maszyn czyszczących marki Taski?

Profesjonalne automaty szorująco-zbierające Taski Diversey dostępne w sklepie Linea zdecydowanie ułatwiają utrzymanie porządku na wielu powierzchniach podłogowych. Są solidne i niezawodne, niezwykle użyteczne. Sprawdzają się w różnych warunkach. Zapewniają nie tylko efektywne czyszczenie podłogi, ale również perfekcyjne osuszanie. Wybór rozwiązań jest szeroki, można zdecydować się na taką maszynę, która w obiekcie o konkretnej specyfice sprawdzi się optymalnie.

Z zaletami maszyn czyszczących marki Taski można zapoznać się we wpisie na naszym blogu: https://elinea.com.pl/pl/n/17

 

Czy przeprowadzamy bezpłatne prezentacje maszyn czyszczących?

Tak. Przeprowadzamy bezpłatne testy i prezentacje maszyn czyszczących – w dogodnym dla Klienta miejscu oraz terminie. Prezentacje nie są zobowiązujące. Na życzenie Klienta możemy zorganizować również szkolenie po zakupie urządzenia – dotyczące jego obsługi.

 

Dlaczego warto zakupić automat szorująco-zbierający w Linea?

Jesteśmy Autoryzowanym Dealerem urządzeń marki Taski. Prowadzimy Autoryzowany Punkt Serwisowy Taski. Zapewniamy bardzo korzystne warunki zakupu urządzeń marki Taski, fachowe doradztwo, kompleksową opiekę posprzedażową. Spełniamy wysokie wymagania producenta związane z posiadaniem specjalistycznej wiedzy na temat oferowanych rozwiązań, dostępności asortymentu. Gwarantujemy obsługę i doradztwo na najwyższym poziomie.

 

Czy istnieje możliwość leasingu/wynajmu urządzeń?

Tak. Umożliwiamy naszym Klientom wybór dogodnych sposobów finansowania swoich zakupów. Urządzenie można zakupić, a także wziąć w leasing. Leasing przy samodzielnych zakupach dostępny jest od kwoty 500 zł netto do kwoty 50 000 zł netto. Osoby zainteresowane opcją leasingu w kwocie wyższej niż 50 000 zł zapraszamy do kontaktu z nami.

W przypadku maszyn czyszczących, wybranych urządzeń możliwy jest również wynajem – krótkoterminowy lub długoterminowy.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą leasingu w Linea → leasing

oraz z ofertą wynajmu → wynajem maszyn i urządzeń.

 

Czy można zakupić części i akcesoria do maszyn czyszczących, oferowanych urządzeń?

Oczywiście. W sklepie Linea nabyć można zarówno profesjonalne maszyny czyszczące i urządzenia, jak i pasujące no nich części, akcesoria. Przy poszczególnych elementach zamieszczamy wskazówki, do jakich urządzeń pasują. Można również skontaktować się z nami w celu uzyskania informacji jaka część będzie odpowiednia do posiadanego sprzętu.

Dostarczamy akcesoria i części do maszyn i urządzeń Taski. W naszej ofercie znajdują się również elementy pasujące do automatów szorująco-zbierających oraz odkurzaczy Numatic.

 

Gdzie można zapoznać się z informacjami dotyczącymi maszyn czyszczących Taski?

Oferowane przez nas automaty szorująco-zbierające marki Taski zostały opisane w kategorii „Maszyny czyszczące”. Przygotowaliśmy poradnik dotyczący maszyn Taski na blogu: https://elinea.com.pl/pl/n/26 . Warto zapoznać się również z wpisem: "Nowa linia wyjątkowych maszyn czyszczących - Taski Ultimaxx".

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, osobistego lub e-mailowego – z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące automatów szorująco-zbierających, jak i innych dostępnych w sklepie Linea urządzeń.

 

Czy zajmujemy się naprawą maszyn czyszczących?

Tak. Prowadzimy Punkt Serwisowy maszyn czyszczących Taski Diversey. Naprawy odbywają się w miejscu wyznaczonym przez Klienta – dojeżdżamy na wskazaną lokalizację. Przeprowadzamy również przeglądy okresowe. Mniejsze urządzenia (np. odkurzacze) naprawiamy w siedzibie firmy - produkt należy do nas dostarczyć.

Zajmujemy się naprawą maszyn czyszczących i urządzeń firmy Taski, a także wielu innych firm - w celu ustalenia szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Zgłoszenia serwisowe przyjmujemy telefonicznie pod numerem 533 823 433, a także drogą mailową: serwis@elinea.pl.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium