Produkty

najwyższej jakości

Korzystne

ceny

Szybka

wysyłka

Bezpłatna dostawa

od 300 zł

Bezpieczne

zakupy

Odroczone płatności

dla jednostek budżetowych

Przedstawiamy czyściwa jednorazowe oraz czyściwa wielokrotnego użytku o bardzo dobrych parametrach. W naszej ofercie odszukać można produkty takich firm jak Lucart Professional, Papernet, Lamix, Temca, Grite Professional. 

  • nowość

Wygodne w zastosowaniu i higieniczne czyściwa przemysłowe

Czyściwa przemysłowe pomagają utrzymać porządek w wielu miejscach. Pozwalają na sprawne osuszenie dłoni, wytarcie określonych powierzchni. Przydają się w firmach przemysłowych, warsztatach, serwisach samochodowych, salonach kosmetycznych i fryzjerskich, obiektach gastronomicznych, itp. Wybrać należy odpowiedni model czyściwa, biorąc pod uwagę między innymi to, do czego najczęściej będzie stosowane i jaka będzie częstotliwość używania produktu. Papierowe czyściwa są bardzo higieniczne, a przy tym wygodne w zastosowaniu. Wybierając produkt cenionej marki mamy pewność, że będzie odpowiednio spełniał swoje zadania. Dobre jakościowo czyściwa użytkuje się komfortowo, są wydajne.

Sprawdzone rozwiązania znanych marek

Posiadamy w asortymencie między innymi czyściwo z linii Lucart Professional AirTech, które jest wyjątkowo chłonne i wytrzymałe, z powodzeniem może być wykorzystywane wielokrotnie. Wysoce niezawodne są również czyściwa marki Papernet tworzone z wykorzystaniem innowacyjnej technologii Dry Tech (TAD). Dostarczamy czyściwa w mniejszych i większych rolkach. Są to produkty do uniwersalnego zastosowania, jak i przeznaczone do użycia w wymagających, trudnych warunkach. Zakupić można również estetyczny, stabilny stojak na czyściwa.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium