Produkty

najwyższej jakości

Korzystne

ceny

Szybka

wysyłka

Bezpieczne

zakupy

Linia Lucart Identity biała to połączenie estetyki, wysokiej jakości wykonania i niekwestionowanej funkcjonalności. Dozowniki są niezawodne, bardzo użyteczne. Uniwersalny biały kolor pasuje do każdego wnętrza.

W asortymencie posiadamy dozowniki mydła w piania, dozowniki mydła w sprayu, pojemniki na ręczniki, a także pojemniki na papier toaletowy. Pasuje do nich kosz na odpady z serii Lucart Identity w wykończeniu białym. Na uwagę zasługują dozowniki z automatycznym systemem odcinania listków papieru. Rozwiązanie pozwala zdecydowanie ograniczyć straty, zmniejsza zużycie papieru. Jeśli dozowane są pojedyncze listki, wówczas otrzymujemy taką ilość papieru, jaka jest potrzebna. Jest to rozwiązanie nie tylko oszczędne, ale też wygodne – nie musimy często uzupełniać wkładów. Otwieranie pojemników jest łatwe i bezproblemowe, tak samo jak wymiana wkładów. Przy wielu modelach możemy wybrać system otwierania - za pomocą klucza lub odpowiedniego przycisku.

Dozowniki Lucart Identity zapewniają odpowiednie standardy higieny. Są wybierane do miejsc, w których ważna jest zarówno użyteczność poszczególnych rozwiązań, jak i walory natury wizualnej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium