Produkty

najwyższej jakości

Korzystne

ceny

Szybka

wysyłka

Bezpieczne

zakupy

Odroczone płatności

dla jednostek budżetowych

Linia Lucart Identity biała to połączenie estetyki, wysokiej jakości wykonania i niekwestionowanej funkcjonalności. Uniwersalny biały kolor pasuje do każdego wnętrza. 

Dozowniki łazienkowe marki Lucart Professional w kolorze białym

Dozowniki Lucart Identity zapewniają odpowiednie standardy higieny, prezentują się dobrze w większych i mniejszych łazienkach. Są wybierane do miejsc, w których ważna jest zarówno użyteczność poszczególnych rozwiązań, jak i walory natury wizualnej. 

Kompleksowa oferta

W asortymencie posiadamy dozowniki mydła w pianie, dozowniki mydła w sprayu, pojemniki na ręczniki, a także pojemniki na papier toaletowy. Pasuje do nich kosz na odpady z serii Lucart Identity w wykończeniu białym. Na uwagę zasługują dozowniki z automatycznym systemem odcinania listków papieru. Rozwiązanie pozwala zdecydowanie ograniczyć straty, zmniejsza zużycie papieru. Jeśli dozowane są pojedyncze listki, wówczas otrzymujemy taką ilość papieru, jaka jest potrzebna. Jest to rozwiązanie nie tylko oszczędne, ale też wygodne – nie musimy często uzupełniać wkładów. Otwieranie pojemników jest łatwe i bezproblemowe, tak samo jak wymiana wkładów. Przy wielu modelach możemy wybrać system otwierania - za pomocą klucza lub odpowiedniego przycisku.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Warszawska 139 | 35-205 Rzeszów | tel/fax: 17 863 10 39 | tel.kom.: 536 906 717 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium