Produkty

najwyższej jakości

Korzystne

ceny

Szybka

wysyłka

Bezpłatna dostawa

od 300 zł

Bezpieczne

zakupy

Odroczone płatności

dla jednostek budżetowych

Filtruj
Producent
Cena
  • od
    do

Wózki do mycia i dezynfekcji bardzo dobrze sprawdzają się w obiektach, w których konieczne jest zachowanie bardzo wysokich standardów higieny (np. placówki medyczne, obiekty hotelowe). Pozwalają skutecznie oczyścić zarówno niewielkie, jak i duże powierzchnie podłogowe. W ofercie posiadamy zarówno rozbudowane zestawy z licznymi funkcjonalnościami, jak i niewielkie wózki z podstawowym wyposażeniem. Mnogość konfiguracji pozwala perfekcyjnie dopasować sprzęt do swoich potrzeb i specyfiki konkretnego miejsca. W placówkach, w których ważne jest zachowanie maksymalnej czystości zastosowanie znajdą antybakteryjne zestawy do mycia i dezynfekcji.

Funkcjonalne zestawy firmy Splast

Prezentowany sprzęt do mycia i dezynfekcji marki Splast opiera się na systemie kuwetowym (praca w systemie „mopa jednego kontaktu”).

Wózki do mycia i dezynfekcji z systemem kuwetowym są funkcjonalne i proste w obsłudze. Na kuwetach można przewozić przedmioty potrzebne do wykonywania poszczególnych czynności porządkowych. W takich zestawach znajdują się pojemniki DEZO, umożliwiające nasączanie mopów w odpowiednich roztworach dezynfekujących. Pojemniki są szczelnie zamykane, zatem roztwór jest właściwie zabezpieczony.

Oferujemy praktyczne wózki do mycia i dezynfekcji pracujące w systemie „mopa jednego kontaktu”. W takim wariancie na każde pomieszczenie przypada osobny mop, co gwarantuje zachowanie najwyższych standardów higieny. Jest to rozwiązanie wygodne i bezpieczne dla osoby, która pracuje ze sprzętem – kontakt z mopem jest krótki (praca jednym mopem w jednym pomieszczeniu). Nie ma też potrzeby płukania i wyciskania mopa, co bardzo usprawnia wykonywanie czynności porządkowych. Sprzątanie z „mopem jednego kontaktu” zapewnia dodatkowo oszczędność zużycia roztworów chemicznych.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium