Produkty

najwyższej jakości

Korzystne

ceny

Szybka

wysyłka

Bezpłatna dostawa

od 300 zł

Bezpieczne

zakupy

Odroczone płatności

dla jednostek budżetowych

Filtruj
Warstwy
Cena
  • od
    do

W asortymencie posiadamy chłonne, mocne, a przy tym delikatne podkłady medyczne marki Lamix. Dostarczamy również innowacyjne podkłady firmy Lucart Professional o właściwościach bakteriobójczych.

Podkłady medyczne na łóżko, kozetkę, fotel

Podkłady medyczne to jednorazowe, bardzo higieniczne osłony na łóżka, fotele, kozetki lekarskie. Stosowane są między innymi w placówkach medycznych, sanatoriach, salonach masażu, gabinetach kosmetycznych, SPA, studiach tatuażu. Użytkuje się je bardzo wygodnie, mają szerokie zastosowanie.

Wydajne podkłady medyczne w rolce

W naszej ofercie znajdują się dobre jakościowo podkłady medyczne w roli. Nie zajmują dużo miejsca podczas przechowywania, są łatwe do przeniesienia. Osobne zafoliowanie każdej roli zapewnia dodatkowo ochronę przed zabrudzeniem (np. podczas transportu). Rolki wystarczają na długi czas, zawierają wiele metrów „prześcieradła”. Zastosowana perforacja ułatwia dozowanie odpowiedniej długości odcinków.

Podkłady medyczne jednorazowe – czym się kierować przy wyborze?

Podkłady medyczne na łóżko mogą różnić się rozmiarem, gramaturą, zastosowanym do produkcji surowcem, a nawet kolorem. Przy wyborze produktu warto zwrócić uwagę na te parametry i dobrać „prześcieradło” pasujące do specyfiki konkretnego miejsca i do wymiarów łóżka czy kozetki, na której będzie używane. Bardzo dobrze sprawdzają się dwuwarstwowe podkłady medyczne wykonane z celulozy, które mamy w ofercie. Mają odpowiednią wytrzymałość, nie rozwarstwiają się, są dobre jakościowo. Uniwersalny biały kolor pasuje do każdego niemal miejsca.

Ciekawym rozwiązaniem są podkłady medyczne w rolce o właściwościach bakteriobójczych firmy Lucart Professional. Nasączone zostały środkiem bakteriobójczym, który jest nieszkodliwy dla człowieka i dla środowiska. Środek aktywuje się w momencie, gdy podkład ma kontakt z wilgotną skórą człowieka. Rozwiązanie zapewnia wysoki poziom higieny i znajduje zastosowanie w wielu miejscach. W opakowaniu zbiorczym omawianego podkładu znajduje się aż 6 rolek (do wyboru są dwa rozmiary). Kolejną wartą uwagi propozycją jest podkład na kozetkę lekarską czy łóżko Lamix P Ellis Professional. Dostępny jest w trzech rozmiarach. Każde opakowanie zbiorcze zawiera 9 rolek chłonnej, a zarazem delikatnej i miękkiej osłony. Zapas wystarcza na długi czas.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą. W razie pytań - zapraszamy do kontaktu osobistego, mailowego lub osobistego w siedzibie naszej firmy. Chętnie doradzimy przy wyborze papierów higienicznych i pomożemy wybrać odpowiedni produkt.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Technologiczna 44 | 35-213 Rzeszów | tel.kom.: 730 994 188 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium