Produkty

najwyższej jakości

Korzystne

ceny

Szybka

wysyłka

Bezpieczne

zakupy

Odroczone płatności

dla jednostek budżetowych

Papiery toaletowe Papernet Bio Tech sprawdzą się w każdej toalecie. W sposób szczególny polecane są do obiektów o dużym natężeniu ruchu, a także do miejsc, w których występują problemy z kanalizacją. Będą idealne do hoteli, restauracji, placówek edukacyjnych, obiektów użyteczności publicznej, biurowców, placówek medycznych. Zapewniają odpowiedni poziom higieny, wygodę użytkowania, wspomagają utrzymanie należytej czystości instalacji sanitarnych.

Papiery toaletowe wykonane z wykorzystaniem technologii Bio Tech

Technologia Bio Tech stosowana przez markę Papernet przyczynia się do utrzymania odpowiedniego poziomu czystości rur i kanalizacji, redukuje niekorzystne zapachy. Systematyczne stosowanie rozwiązań z prezentowanej linii pomaga zdecydowanie ograniczyć problemy z zatkanymi rurami, a co się z tym wiążę - również nieplanowane naprawy. Efekty zobaczymy już po czterech tygodniach stosowania papieru. Oszczędność i wygoda to jednak nie jedyne zalety wynikające z używania papierów toaletowych Bio Tech firmy Papernet. Produkty są bardzo dobre jakościowo, miękkie, mają odpowiednią chłonność oraz wytrzymałość.

Wyjątkowe rozwiązanie marki Papernet

Innowacyjna technologia z aktywnymi mikroorganizmami zastrzeżona jest na wyłączność dla Papernet w Europie. Papier toaletowy zawiera odpowiednie szczepy mikroorganizmów (nieszkodliwych dla człowieka i dla środowiska), które usuwają zanieczyszczenia z instalacji sanitarnych. Dobre mikroorganizmy uaktywniają się wówczas, gdy papier wchodzi w kontakt z wodą – produkują enzymy rozkładające nieczystości w rurach i kanalizacji, namnażają się wykładniczo. Po ustaniu oddziaływania omawiane mikroorganizmy ulegają biodegradacji. Nie powodują powstawania osadów.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Warszawska 139 | 35-205 Rzeszów | tel/fax: 17 863 10 39 | tel.kom.: 536 906 717 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium