Produkty

najwyższej jakości

Korzystne

ceny

Szybka

wysyłka

Bezpieczne

zakupy

Odroczone płatności

dla jednostek budżetowych

W prezentowanej kategorii znajdują się kompletne mopy (zestawy), które umożliwiają skuteczne i wygodne mycie powierzchni podłogowych na mokro. Sprawdzają się między innymi w domach, biurach, obiektach hotelowych, edukacyjnych, urzędach. Oferujemy mopy o zdecydowanie zadowalającej chłonności i wytrzymałości. Są to rozwiązania cenionych marek. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Kompletny mop sznurkowy, przemysłowy 350 g Splast Kompletny mop sznurkowy, przemysłowy 350 g Splast
Producent: Splast
Cena: 74,72 zł (netto: 60,75 zł )
zestaw
zobacz więcej
  • nowość
Kompletny mop sznurkowy, przemysłowy 500 g Splast Kompletny mop sznurkowy, przemysłowy 500 g Splast
Producent: Splast
Cena: 80,14 zł (netto: 65,15 zł )
zestaw
zobacz więcej
  • nowość

Mopy do mycia podłóg – kompletne zestawy

Dostarczamy kompletne mopy do mycia podłóg na mokro. W skład poszczególnych zestawów wchodzi wkład (mop), a także pasujące do niego akcesoria (np. uchwyt, kij). Mopy sznurkowe to bardzo dobre rozwiązanie do małych powierzchni, a także miejsc o utrudnionej dostępności. Na większych powierzchniach świetnie sprawdzają się mopy płaskie.

Kompletne mopy (zestawy) firmy Splast – wysoka jakość i niezawodność

Istotną część naszego asortymentu stanowią produkty firmy Splast. Są to nie tylko mopy, ale także mniejsze i większe wózki oraz wiadra do sprzątania, przydatne akcesoria. Rozwiązania omawianej marki cechuje wysoka jakość i wysoki stopień niezawodności. Służą użytkownikom w dobrym stanie przez bardzo długi czas i należycie spełniają swoje zadanie. Firma Splast dostarcza profesjonalny sprzęt do sprzątania, który przydaje się w wielu miejscach – zarówno w domach prywatnych, jak i firmach.

Linea Jakubczyk – Kłeczek Spółka Jawna | ul. Warszawska 139 | 35-205 Rzeszów | tel/fax: 17 863 10 39 | tel.kom.: 536 906 717 | mail: sklep@elinea.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium